مراسم تشییع پیکرشهداى آتش‌نشان

​مراسم تشییع پیکر شهدای آتش نشان دوشنبه ۱۱بهمن از ساعت٨:٣٠ صبح در مصلاى امام خمینى(ره) برگزار می‌شود. حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو در روز ۳۰ دی ماه، منجر به تخریب کامل این ساختمان و تبدیل شدن آن به یک مخروبه شد. در پی این اتفاق، ۱۶ تن از آتشنشان های حاضر در عملیات اطفای حریق ساختمان

ادامه

بازگشایی مسیر برای عبور خودروی آتش نشانی در تهران

​بازگشایی مسیر برای عبور خودروی آتش نشانی در یکی از خیابان های تهران واکنش های جالبی را از سوی کاربران شبکه های اجتماعی در پی داشت. به نظر می رسد حادثه تلخ ساختمان پلاسکو تاثیرات فرهنگی و اجتماعی زیادی را نسبت به وضعیت شغلی آتش نشانان گذاشته است.

ادامه

مجید خراطها با لباس آتش نشانان به اجرای کنسرت پرداخت

​شب گذشته کنسرت مجید خراطها در حالی در شهر رشت برگزار شد که این خواننده با لباس آتش نشانان به روی صحنه رفت و قطعه سلفی را که اخیرا به یاد آتش نشانان فداکار در حادثه ساختمان پلاسکو منتشر کرده بود را اجرا کرد. ویدیویی از اجرای این قطعه در کنسرت رشت را اینجا ببینید:

ادامه

چون آب ایستاده ای و حادثه تو را نمی سوزاند

درود بر شرفتان آتش نشانان عاشق و جان بر کف .برای نجات آتش نشانان عزیزمان و هموطنانی که در آوار مانده اند دعا کنیم… چون آب ایستاده ایو حادثه تو را نمی سوزاند می دوی و میان دود و خاکستر گم می شویراز فداکاری ات دهان به دهان می چرخد وطن به تو می بالد.

ادامه