گروه عارف در سال ۱۳۶۸

این عکس که متعلع به اجرای گروه عارف در باغ فردوس در سال ۱۳۶۸ بوده توسط داریوش پیرنیاکان به اشتراک گذاشته شده است. اعضای گروه از سمت راست: ارژنگ کامکار، داریوش پیرنیاکان، جمشید عندلیبی، پرویز مشکاتیان، اردشیر کامکار، محمد فیروزی و بیژن کامکار هستند.

ادامه

زادروز اردشیر کامکار

اردشیر کامکار یکی از تاثیر گذارترین نوازندگان کمانچه در عرصه ی موسیقی ایران است. ایشان شاگردان بسیاری را در زمینه ی ساز کمانچه پرورش داده اند که امروز جز بهترین و توانمندترین نوازندگان کمانچه هستند .حضور تاثیر گذار ایشان در بسیاری از کنسرتها و آلبومهای موسیقی سنتی و محلی ایران به عنوان نوازنده و آهنگساز

ادامه

تور کنسرت آلبوم طریق عشق در اروپا

​سال ۱۳۶۷ در فرانسه؛ تور کنسرت آلبوم طریق عشق محمدرضا شجریان به همراه زنده یاد پرویز مشکاتیان، بیژن کامکار، داریوش پیرنیاکان و نفرات پشت سر از راست محمد فیروزی، اردشیر کامکار و دختر بچه جلوی عکس آوا خانم مشکاتیان. آلبوم طریق عشق به تازگی در ایران منتشر شده است.  

ادامه

نشست نقد و بررسی آلبوم «از جان و از دل»

چهارشنبه بیست و هشتم مهر ماه، نشست نقد و بررسی آلبوم «جان و از دل» اثری از گروه قمر به آهنگسازی نوید دهقان و صدای سالار عقیلی برگزار شد. این نشست با حضور چهره‌های مطرح موسیقی ایرانی همچون داریوش پیرنیاکان، علی جهاندار، اردشیر کامکار، کوروش متین و مهیار علیزاده برگزار شد.

ادامه