«کنسرتی برای بهنام» تمدید شد

کنسرت مشترک سیروان خسروی، زانیار خسروی و شهاب رمضان که به منظور همیاری با خانواده بهنام صفوی برگزار می‌شود به علت استقبال مخاطبان یک سانس دیگر تمدید شد. این کنسرت ۲۲ و ۲۳ دی ماه ۱۳۹۷ در سالن همایش ایرانیان برگزار می‌شود.

ادامه

تمدید کنسرت شهاب مظفری در تهران

با تمدید کنسرت شهاب مظفری این خواننده ۱۹ مرداد ماه ۱۳۹۷ نیز در تهران روی صحنه خواهد رفت. کنسرت شهاب مظفری ۲۷ تیر ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران در حالی برگزار شد که تمامی بلیت های آن از چند روز قبل به اتمام رسیده بود.

ادامه

چهارمین تمدید کنسرت مسیح و آرش در اردیبهشت ماه

کنسرت مسیح و آرش در اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ برای چهارمین بار تمدید شد. برادران عدل پرور چهاردهم اردیبهشت ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه می روند. پیش از این در روزهای یکم، دوم و یازدهم نیز کنسرت مسیح و آرش در تهران برگزار شده بود.

ادامه

کنسرت علیرضا عصار تمدید شد

پس از استقبال مخاطبان از کنسرت علیرضا عصار، این خواننده علاوه بر روزهای ۱۱، ۱۲ و ۱۳ آذر ماه ۱۳۹۶ در روز چهاردهم آذر ماه نیز در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه خواهد رفت.

ادامه

کنسرت امید جهان تمدید شد

درحالی که کنسرت ۲۳ آذر ماه امید جهان با استقبال بسیار خوبی مواجه گشته، خواننده آلبوم صد در صد ۱۲ دی ماه نیز بار دیگر در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به دیدار علاقمندانش خواهد رفت.

ادامه