تور کنسرت‌های حامد همایون در کانادا

حامد همایون در اولین ماه سال جدید میلادی تور کنسرت کانادای خود را برگزار می‌کند. بر این اساس حامد همایون در روزهای ۱۹ ، ۲۰ ، ۲۷ و ۲۸ ژانویه به ترتیب در شهرهای مونترال، تورنتو، کالیاری و ونکوور روی صحنه خواهد رفت.

ادامه

پروژه «سی» در شهرستان‌ها روی صحنه می‌رود

همانطور که با خبر شده اید تابستان سال آینده قطار پروژه «سى» دوباره به حرکت در خواهد آمد و امیدواریم که در صورت فراهم بودن امکانات در شهرهاى ایران عزیز در کنار شما باشیم «سى» کاریست براى «ایران» و اجراى آن در شهرهاى ایران جزو مهمترین اهداف ما بوده؛ به امید دیدار شما.

ادامه

دنگ شو با مدّوناى به کانادا می‌رود

دنگ شو پس از انتشار آلبوم جدید دهم شهریور ماه در فضای باز برج میلاد تهران روی صحنه خواهد رفت و پس از آن ۹، ۱۰ و ۱۶ سپتامبر به ترتیب در شهرهای تورنتو، مونترال و ونکوور تور کانادا را برگزار می‌کند. آلبوم مدّوناى از گروه دنگ شو صبح امروز در بازار رسمی موسیقی کشور منتشر

ادامه

تور کنسرت‌های محمدرضا گلزار از دو هفته آینده آغاز می‌شود

​حامد برادران با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود عنوان کرد: تور کنسرت های رضا گلزار از دو هفته بعد حتما شروع خواهد شد. او در ادامه افزود آلبوم محمدرضا گلزار نیز در آینده ای نزدیک منتشر می‌شود.

ادامه

اولین تمرین برای شروع کنسرت تهران و تور شهرستانهای حامد همایون

حامد حمایون اولین تمرین خود را برای برگزاری تور کنسرت های خود در تهران و شهرستان ها برگزار کرد. طبق اعلام محسن رجب پور مدیر برنامه های این خواننده، اولین کنسرت حامد همایون در جشنواره موسیقی فجر برگزار می شود.

ادامه

آغاز تور جدید کنسرت های «پردگیان باغ سکوت»

کیهان کلهر، پس از برگزاری کنسرت دونوازی به همراه اردال ارزنجان که در تالار وحدت، بلافاصله تورکنسرت‏های «پردگیان باغ سکوت» را با همراهی نوید افقه:تنبک، هادی آذرپیرا: تار، علی بهرامی فرد: سنتور، آغاز می کند. سهیل زارعی تهیه‌ کننده کنسرت‌های کیهان کلهراعلام کرد: تور «پردگیان باغ سکوت» بلافاصله بعد از کنسرت دونوازی از شهر شیرازآغاز می‏شود و

ادامه

تور کنسرت آلبوم طریق عشق در اروپا

​سال ۱۳۶۷ در فرانسه؛ تور کنسرت آلبوم طریق عشق محمدرضا شجریان به همراه زنده یاد پرویز مشکاتیان، بیژن کامکار، داریوش پیرنیاکان و نفرات پشت سر از راست محمد فیروزی، اردشیر کامکار و دختر بچه جلوی عکس آوا خانم مشکاتیان. آلبوم طریق عشق به تازگی در ایران منتشر شده است.  

ادامه

تور کنسرت های پرواز همای و گروه مستان

​مسلم علیپور نوازنده چیره دست کمانچه که هم اکنون با گروه مستان مشغول فعالیت است برنامه کنسرت های پرواز همای را به انتشار گذاشت. بر این اساس این گروه ۲۹ شهریور ماه در لاهیجان، ۳۱ شهریور بندرعباس، ۲ مهرماه سنندج و ۷ الی ۹ مهر در تهران به روی صحنه خواهد رفت.  

ادامه