اجرای زنده غوغای ستارگان به همراه ارکستر ملی

ویدیویی از اجرای زنده قطعه «غوغای ستارگان» با صدای محمد اصفهانی در کنسرت ارکستر ملی به رهبری فریدون شهبازیان که سی و یکم فروردین ماه ۱۳۹۶ در تالار وحدت تهران برگزار شد را در نواگرام محمد اصفهانی ببینید:

ادامه

فیلم کنسرت VIP گروه پازل در فضای باز برج میلاد

فیلم کنسرت وی.آی.پی گروه پازل در فضای باز برج میلاد که توسط موسسه فرهنگی هنری آوازی نو مرداد ماه امسال برای رونمایی از آلبوم قایق کاغذی برگزار کرد پخش شد هم اکنون از طریق کانال تلگرام گروه پازل منتشر شده است. این پکیج شامل ۳ قطعه چی سرت اومد ، گریه چیه ، کم کم و همچنین

ادامه

قسمتى از فیلم کنسرت آنپلاگد سیروان خسروی

​سیروان خسروی قسمتى از فیلم کنسرت آنپلاگد خود که هفته آینده منتشر خواهد شد را به اشتراک گذاشت. این فیلم به کارگردانی مجید فرهبد ساخته شده و تنظیم ارکستر سازهای زهی در این اجرا نیز بر عهده کاوه یغمایی بوده است.

ادامه

کنسرت همایون شجریان در هلند

کنسرت آیینه ها ​جمعه هفتم آبان ماه ۱۳۹۵ مصادف با ۲۸ اکتبر ۲۰۱۶ در روتردام هلند برگزار شد. ویدئویی از لحظات اجرای آواز نسیم سحر از حافظ را در نواگرام همایون شجریان بیننده باشید. ‎هر که آمد به جهان نقش خرابی دارد‎ در خرابات بگویید که هشیار کجاست  

ادامه

علیشمس و مهدی جهانی در کنسرت اشوان

علی شمس و مهدی جهانی مهمانان ویژه کنسرت ۲۷ شهریور ماه اشوان در تهران بودند. همچنین علیشمس در صفحه اینستاگرام خود خبر تمدید مجدد کنسرت اشوان در تاریخ ۴ مهر ماه را به انتشار گذاشت. در ادامه بیننده ویدئویی از معرفی مهدی جهانی و علیشمس در کنسرت اشوان باشید:

ادامه