اولین جلسه خانه ترانه با مدیریت روزبه بمانی

خانه ترانه با موضوع نقد ترانه‌های تیتراژ ماه رمضان به مدیریت روزبه بمانی ۱۵ تیر ۱۳۹۶ در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود. در این برنامه سینا شعبانخانی، مهدی یغمایی و ایمان قیاسی به اجرای زنده می‌پردازند.

ادامه

کنسرت مهدی یغمایی در تهران؟!

علی برکت، مدیر برنامه های مهدی یغمایی این عکس را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است. با توجه به این که اشاره این به جزئیات بیشتر نشده است اما به نظر می‌رسد مهدی یغمایی ۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۵ در تالار وحدت به روی صحنه خواهد رفت.

ادامه

نوحه خوانی مهدی یغمایی

کلیپ نوحه خوانی مهدی یغمایی که سراینده آن جدش میرزا احمد یغمایى ملقب به صفایى است. ​اکبر اى نخل باغ امیدم مه لقا نوجوان رشیدم خود تو دانى که در روز و شبها على من چه زحمت برایت کشیدم اى به رخ مظهر کبریایى على الامان الامان از جدایى زبان حال مادر حضرت علی اکبر

ادامه

نشست خبری آلبوم نیما علامه

نشست خبری اولین آلبوم رسمی نیما علامه پنج شنبه هشتم مهرماه به حضور هنرمندان و علاقمندان این خواننده برگزار شد. مهد مقدم، مهدی یغمایی، امید جهان و مهران مستی از جمله مهمانان این برنامه بودند.  

ادامه

دیدار با محمدعلی بهمنی

مهدی یغمایی به عیادت محمد علی بهمنی رفت. محمد علی بهمنی شاعر پیشکسوت و رئیس شورای شعر و ترانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دلیل بیماری در بیمارستان «مدرس» تهران بستری شده است. استاد محمد علی بهمنی غزل سرای پرآوازه معاصر است که از وی تا کنون کتاب های شعر متعددی مانند «گاهی دلم

ادامه