زادروز مهران مدیری

مهران مدیری متولد ۱۸ فروردین ۱۳۴۶ در تهران کارگردان، هنرپیشه، خواننده، مجری، طراح صحنه و لباس، مجری طرح، صداپیشه و تهیه‌کننده ایرانی است. از جمله مجموعه‌های تلویزیونی که وی در آن‌ها کارگردان و بازیگر بوده می‌توان سریال‌های: ساعت خوش، پاورچین، جنگ ۷۷، پلاک ۱۴، نقطه‌چین، شب‌های برره، باغ مظفر،نود شب، مرد هزارچهره، مرد دوهزارچهره، قهوه

ادامه

پیانو نوازی سامان احتشامی در برنامه دورهمی

سامان احتشامی نوازنده مطرح پیانو مهمان برنامه دورهمی شد و به نواختن پیانو در این برنامه پرداخت. مهران مدیری در همان ابتدایِ ورود احتشامی به صحنه‌ی «دورهمی»، از او خواست که پیانو بنوازد. احتشامی هم پشتِ پیانوی سفیدی که گوشه‌ی صحنه قرار داشت نشست و قطعه‌ی «نسیم» براساس یک ملودیِ ارمنی را نواخت.

ادامه

علیرضا طلیسچی امشب مهمان دورهمی خواهد بود

علیرضا طلیسچی خواننده جوان پاپ، امشب ساعت ۱۱ مهمان برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری است. طلیسچی در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد حضورش در این برنامه کوتاه بوده و در برنامه دیگری از مجموعه دورهمی نیز حضور مفصل تری خواهد داشت.

ادامه

عارف لرستانی از دنیا رفت

عارف لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون که بیشتر در آثار مهران مدیری شناخته شده بود در سن ۴۵ سالگی درگذشت. عارف لرستانی در سریال های جنگ ۷۷، قهوه تلخ و درحاشیه با مهران مدیری همکاری داشت.

ادامه