کنسرت وحید تاج در چین

وحید تاج با همراهی گروه همنوازان جوان در نخستین کنفرانس جاده ابریشم در شهر پکن به دعوت کنسرواتوار موسیقی ِ پکن به اجرای برنامه می‌پردازد. نوازندگانی که در این اجرا وحید تاج را همراهی می‌کنند عبارتند از: سنتور : مهدی سیادت نی : حسن مکانیکی تار : احمد شعاریان تنبک : حمید قنبری

ادامه

وحید تاج خواننده تیتراژ سریال «ماه و پلنگ» از شبکه ۳ سیما

​خیال خام «پلنگ» من به سوی «ماه» جهیدن بود و ماه را ز بلندایش به روی خاک کشیدن بود. در حالی که حدود ده قسمت از سریال ماه و پلنگ باقی مانده است، تیتراژ پایانی این سریال از شنبه ۲۰ آذر ماه با صدای وحید تاج و آهنگسازی حسین فاضل پخش خواهد شد.

ادامه

زادروز اردشیر کامکار

اردشیر کامکار یکی از تاثیر گذارترین نوازندگان کمانچه در عرصه ی موسیقی ایران است. ایشان شاگردان بسیاری را در زمینه ی ساز کمانچه پرورش داده اند که امروز جز بهترین و توانمندترین نوازندگان کمانچه هستند .حضور تاثیر گذار ایشان در بسیاری از کنسرتها و آلبومهای موسیقی سنتی و محلی ایران به عنوان نوازنده و آهنگساز

ادامه

یادمان «قیصر امین پور»

شنبه ۸ آبان مراسم بزرگداشت قیصر امین پور با اجرای وحید تاج و بهمن فریادرس بر روی اشعار امین پور برگزار خواهد شد. این برنامه راس ساعت ۱۸:۳۰ آغاز و ورود برای عموم آزاد است.

ادامه

کسب رتبه ی برتر خوانندگی در جشن سالانه خانه موسیقی

​هفدهمین جشن خانه موسیقی با حضور تعدادی از هنرمندان و اعضای مختلف صنوف در تالار وحدت تهران برگزار شد. آلبوم‌های «از روزگار رنگ آمیز» به آهنگسازی کوروش دانایی و خوانندگی وحید تاج و آلبوم «هیچ مگو» به آهنگسازی احسان ذبیحی‌فر و خوانندگی وحید عسگری در این بخش به صورت مشترک به عنوان آلبوم برگزیده انتخاب

ادامه

کنسرت وحید تاج در دزفول

​۲۶ الی ۲۸ شهریور ماه وحید تاج در سالن فرهنگی سینمایی دزفول به روی صحنه خواهد رفت. حمید قنبری، آزاد میرزاپور، بهمن فریادرس، امین حیدری و پویان عطایی در این اجرا وحید تاج را همراهی می کنند.  

ادامه

استاد فرهنگ شریف درگذشت

​فرهنگ شریف پیشکسوت و نوازنده صاحب سبک تار که بیش از ۷۰ سال در عرصه موسیقی فعالیت کرد، در سن ۸۵ سالگی به دلیل مشکل ریوی درگذشت. وحید تاج درگذشت استاد فرهنگ شریف را به هنرمندان و مردم هنر دوست ایران تسلیت گفت.  

ادامه

نکوداشت استاد کامبیز روشن روان

​شب کامبیز روشن روان به مناسبت نکوداشت این هنرمند با سخنرانی فریدون شهبازیان، محمد سریر، اسماعیل تهرانی، فاضل جمشیدی، بیژن بیژنی، کارن همایونفر و اجرای موسیقی با صدای وحید تاج ۱۴ شهریور ماه در کانون زبان فارسی برگزار خواهد شد.  

ادامه