سالروز درگذشت رستم موسیقی ایران

یه خبر عجیب بود یه خبر باور نکردنی به همه دوستان و اطرافیانی که می تونستن این خبر و تائید یا تکذیب کنند زنگ زدم. متاسفانه خودم راوی این خبر بودم براشون. پرویز مشکاتیان دیگر نبود. بعد از کارهای انتقال پیکر به نیشابور، برای مراسم فردا این قاب عکس رو آماده کردم.یادمه تا صبح به

ادامه

گروه عارف در سال ۱۳۶۸

این عکس که متعلع به اجرای گروه عارف در باغ فردوس در سال ۱۳۶۸ بوده توسط داریوش پیرنیاکان به اشتراک گذاشته شده است. اعضای گروه از سمت راست: ارژنگ کامکار، داریوش پیرنیاکان، جمشید عندلیبی، پرویز مشکاتیان، اردشیر کامکار، محمد فیروزی و بیژن کامکار هستند.

ادامه

تور کنسرت آلبوم طریق عشق در اروپا

​سال ۱۳۶۷ در فرانسه؛ تور کنسرت آلبوم طریق عشق محمدرضا شجریان به همراه زنده یاد پرویز مشکاتیان، بیژن کامکار، داریوش پیرنیاکان و نفرات پشت سر از راست محمد فیروزی، اردشیر کامکار و دختر بچه جلوی عکس آوا خانم مشکاتیان. آلبوم طریق عشق به تازگی در ایران منتشر شده است.  

ادامه

آوازهاى ماناى شجریان و زخمه هاى سترگ مشکاتیان

​مراسم رونمایی آلبوم طریق عشق با صدای محمدرضا شجریان و اثری از پرویز مشکاتیان و گروه عارف دوشنبه پنجم مهرماه با حضور بزرگان هنر در تالار وحدت برگزار خواهد شد. علاقمندان می توانند برای حضور افتخاری در این برنامه عدد ۱ را به ۱۰۰۰۶۴۷۳۷۴ ارسال کنند.

ادامه