مراسم نکوداشت دو هنرمند موسیقی کلاسیک برگزار می‌شود

سام بورنگ

رسانه نوا – مراسم نکوداشت ناصر رحیمی -نوازنده و مدرس فلوت و امیر صراف -نوازنده و مدرس پیانو روز چهارشنبه ۲۹ خردادماه در سالن استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان برگزار می شود.

به گزارش رسانه نوا، مراسم نکوداشت ناصر رحیمی -نوازنده و مدرس فلوت و امیر صراف -نوازنده و مدرس پیانو از پیشکسوتان و فعالان حوزه موسیقی کلاسیک به همت خانه موسیقی و همکاری کانون نوازندگان کلاسیک روز چهارشنبه ۲۹ خردادماه از ساعت ۱۸ در سالن استاد جلیل شهناز برگزار می شود.

امیرپدرام طاهریان (عضو هیئت مدیره کانون نوازندگان کلاسیک) با اشاره به لزوم تجلیل از فعالان حوزه موسیقی کلاسیک گفت: در جلسات هیئت مدیره کانون قرار شد بصورت مستمر برنامه هایی جهت تجلیل و نکوداشت هنرمندان این عرصه برگزار کنیم که در برنامه اول سال جاری به پاس سال ها تلاش و فعالیت از دو هنرمند آقایان ناصر رحیمی(نوازنده و مدرس فلوت) و امیر صراف(نوازنده و مدرس پیانو) تجلیل می شود.

وی افزود: در این مراسم قرار است دو گروه موسیقی به اجرای برنامه بپردازند و پخش کلیپ و سخنرانی برخی از چهره های پیشکسوت موسیقی از دیگر برنامه ها خواهد بود.

لازم به توضیح است، این برنامه روز چهارشنبه(۲۹خردادماه) از ساعت ۱۸ در سالن استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان واقع در خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی برگزار می شود و ورود بری عموم علاقمندان آزاد است.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت