ایده‌های خلاقانه برای کادوی ولنتاین

مدیر وبسایت

اگرچه برای نشان‌دادن عشق و علاقه به عزیزان خود نیازی به کادو ندارید، اما گاهی هدیه دادن به آن‌ها نشان می‌دهد که تا چه اندازه برای شما با ارزش هستند. مخصوصاً اگر هدیه‌ای که تهیه می‌کنید خلاقانه و دوست داشتنی باشد، نشان دهنده این است که مدت زمانی را برای هدیه صرف کرده اید و این مسئله به یکی از فراموش نشدنی‌ترین خاطرات آن‌ها تبدیل خواهد شد.

هر ساله وقتی به مناسبت‌های ویژه ای مانند ولنتاین نزدیک می‌شویم افراد بسیاری می‌خواهند که از ایده‌های جدید و غیرتکراری جهت سورپرایز کردن فرد موردعلاقه شان استفاده کنند. اگر خودتان ایده جذابی دارید حتماً به فکر عملی کردن آن باشید. زیرا حتی اگر ارزش مادی این کار کم باشد، تأثیرات عاطفی عمیقی در طرف مقابل خواهد گذاشت. گاهی افراد ایده‌هایی را که به تازگی کشف کرده‌اند را به اشتراک می‌گذارند. ایده‌هایی که مورد پسند است را انتخاب کنید و فرد موردعلاقه‌تان را شگفت زده کنید.

طبقات جادویی

این هدیه یکی از جذاب ترین و پر ارتفاع ترین هدایایی است که عشق شما دریافت می‌کند. این کادو ۵ جعبه است که به صورت عمودی روی هم قرار می‌گیرند. روی هریک از جعبه‌ها یکی از حواس پنجگانه را بنویسید و درون آن جعبه هدیه‌ای متناسب با آن حس قرار دهید. مثلاً درون جعبه‌ای که به بینایی ارتباط دارد، هدایایی قرار دهید که طرف مقابل مقابلتان از دیدن آن‌ها ذوق کند و لذت ببرد.

به عنوان مثال در جعبه‌ای که به شنوایی مربوط می‌شود قرار دادن هدایایی مثل ماگ های اختصاصی ویستور پیشنهاد می‌شود. چرا باید ماگ را درون جعبه شنوایی قرار دهید؟ زیرا این ماگ به صورت الکترونیکی و کدهای QR حامل پیام عاشقانه شما یا آهنگ مشترک عاشقانه ای است. بنابراین عشق شما هر زمان که نوشیدنی مورد علاقه‌اش را میل می‌کند، می‌تواند با گوشی هوشمند خود صدای شما یا موسیقی را بارها و بارها گوش کند و تمام خاطرات شیرین را در مرور کند.

به همین ترتیب در جعبه‌های دیگر نیز کادوهای مرتبط و جذابی را قرار دهید و به این ترتیب همه حواس پنجگانه وی را با عشق خود لبریز کنید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که کمی خلاقانه رفتار کنید و وقتی که نوبت به باز کردن کادوی حس لامسه می‌رسد از او بخواهید که چشمانش را ببند و کادو را حدس بزند! مطمئن باشید که این خاطره و شما تا مدت‌ها حس خوبی در طرف مقابلتان ایجاد می‌کند.

مجله دونفره

این مجله اگرچه ایده خیلی جدیدی نیست اما همچنان پرطرفدار است. مجله درواقع یک کالکشن فوق العاده زیبا از عکس‌های دونفره شما است. سعی کنید عکس‌ها را به شکلی انتخاب کنید که دربرگیرنده همه خاطرات باشد. اگر عکس‌ها از خاطره‌های مختلفی جدا شوند، تماشای هریک از آن‌ها می‌تواند حس فوق العاده زیبایی را در مخاطب خاص شما ایجاد کند. این هدیه زیبا هر زمان که اراده کنید شما را از اکنون خارج می‌کند و به لحظات شیرینی که تجربه کرده اید پرواز می‌دهد.

اگرچه می‌توانید مجله را در خانه و به صورت کامل آماده کنید، اما اگر وقت این کار را ندارید به سایت ویستور مراجعه کنید و خرید کادو ولنتاین موردنظر خود را انجام دهید. سایت پر از ایده‌های خلاقانه ای است که می‌تواند فرد موردعلاقه شما را شگفت زده کند. تابلو آسمان شب یکی از همین پیشنهادهای رویایی است.

با این کادو، هر روز هدیه دهید!

شاید در نظر اول عنوان عجیب باشد. اما ایده‌های خلاقانه ای وجود دارند که به شما این اجازه را می‌دهند که هر روز هدیه دهید!! البته این هدیه بیشتر برای افرادی کاربردی است که می‌خواهند به همسر یا خانواده شان کادو ولنتاین دهند. زیرا کادو به خود شما هم احتیاج دارد. قاب فوق العاده ای را انتخاب کنید و داخل آن را به گونه ای طراحی کنید که حالت جذابی پیدا کند. صفحه بیرونی قاب باید از شیشه مخصوصی باشد که امکان نوشتن روی آن با ماژیک وجود داشته باشد.

متنی را به عنوان متن ثابت روی تابلو حک کنید: “من دوستت دارم چون…” یا “من عاشقتم چون…” و ادامه آن را خالی بگذارید. قاب را در جایی نصب کنید که در دید باشد و همسرتان، مادرتان، فرزندتان یا هرکسی که دوستش دارید آن را دائماً ببیند. هر روز صبح قبل از آنکه بیدار شود، دلیلی را که باعث شده عمیقاً عاشقش باشید را در جای خالی بنویسید.

شاید از نظر شما این هدیه ارزش مالی چندانی نداشته باشد، اما مگر هدف از هدیه دادن انتقال حسی که به او دارید نیست؟ پس چرا هدیه و علاقه را به یک روز خاص منحصر کنیم؟ با این هدیه فرصت دارید که هر روز به عشق خود دلایلی برای اینکه چرا برای شما ارزشمند است را بدهید. تصور کنید که فرد مورد علاقه مقابلتان هر روز با چه احساس خوشایندی روزش را آغاز می‌کند.

جعبه عشق

جعبه عشق نیز یکی دیگر از کادوهای ولنتاین است که محبوبیت زیادی دارد. سایت ویستور تنوع بالایی از این جعبه‌های مخصوص را فراهم کرده است. تنها یک مراجعه کوچک به بخش کادوهای ولنتاین شما را سورپرایز خواهد کرد. این حجم بالا و متنوع از جعبه‌های عشق واقعاً منحصر به فرد است.

پس از خرید کادو ولنتاین از ویستور، امکانی وجود دارد که هدیه خاصی یا بسیاری از پیام‌های عاشقانه ای که دارید را به آن اضافه کنید. همچنین می‌توانید بسیاری از هدایای سرگرم کننده ای که مورد پسند فرد موردنظرتان است را به جعبه عشق اضافه کنید.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت