لیست قیمت خودروهای داخلی و خارجی

سام بورنگ

رسانه نوا – پیدا کردن قیمت خودرو داخلی و خارجی یکی از بزرگترین چالش های فروشندگان و خریداران خودرو است؛ سایت کلیک به کمک برخی همکاران خود در حوزه خودرو، به جمع آوری اطلاعات قیمت خودروهای ایران خودرو و سایپا پرداخته و کاربران می توانند به سادگی با مراجعه به صفحه قیمت روز خودروهای داخلی که هر روز به روزرسانی می شود، از آخرین و جدیدترین قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا و دیگر برندهای خودروسازی در سال ۹۹ مطلع شوند.

جدیدترین لیست قیمت خودروهای داخلی و خارجی امروز (H2)

 

شما می توانید در صفحه قیمت خودرو داخلی به بررسی شرایط مختلف فروش ویژه، فروش اعتباری، فروش نقدی و فروش نقدی خودروهای سایپا و ایران خودرو  دسترسی داشته باشید.

در قیمت خودروهای ایران خودرو می توانید به آخرین قیمت ماشین هایی همچون دنا، دنا پلاس، پژو ۴۰۵، پژو ۲۰۶، سمند، وانت آریسان و … دسترسی پیدا کنید.

در بخش قیمت خودروهای سایپا می توانید به جدیدترین قیمت محصولات سایپا از جمله تیبا، تیبا ۲، پراید ۱۴۱، ساینا، کوییک، کیا سراتو و … دسترسی داشته باشید.

قیمت خودرو های پارس خودرو و دیگر برندهای خودروسازی که عموماً مونتاژ می کنند را نیز در سایت کلیک خواهید دید.

با توجه به شیوع ویروس کرونا، قیمت خودروهای سایپا به طور متوسط با کاهش ۵ تا ۱۵ میلیونی همراه بوده و محصولات ایران خودرو نیز با کاهش قیمتی ۳ تا ۱۲ میلیونی همراه بوده است که به نظر می رسد در سال ۱۳۹۹ معادلات بازار خودرو را با ابهامات زیادی مواجه کرده است چرا که از طرفی با بالا رفتن قیمت دلار، به طور طبیعی بازار انتظار افزایش قیمت خودروهای داخلی را دارد اما کاهش تقاضای واقعی به واسطه شیوع ویروس کرونا و کمتر شدن مسافرت های مردم نیز دلیلی برای کاهش قیمت خودروها بوده که تاکنون زور ویروس کرونا بیش از افزایش قیمت دلار بوده و قیمت ها رو به نزول بوده است.

همانطور که می دانید خریداران خودرو علاثه مند هستند تا آخرین و به روزترین قیمت های خودرو را در اختیار داشته باشند تا مبادا در انتخاب و خرید خود دچار اشتباه شوند و خودرویی را خریداری کنند که بالاتر از مظنه قیمت در بازار آزاد خودرو است؛ پیشنهاد می کنیم

قیمت خودروهای داخلی امروز را با ما در سایت کلیک دنبال کنید تا در خریدها خود دچار اشتباه نشوید.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت