گلی توکلی، تندیس مسابقه‌«جایزه ی رضا کروریان» را طراحی می‌کند

سعید غیب‌الهی

گلی توکلی، تندیس مسابقه‌ی آهنگسازی موسیقی الکتروآکوستیک «جایزه‌ی رضا کروریان» را طراحی می‌کند.

گروه موسیقی یارآوا، گلی توکلی مجسمه‌ساز، تندیس جدید مسابقه‌ی آهنگسازی موسیقی الکتروآکوستیک «جایزه‌ی رضا کروریان» را طراحی می‌کند.
رژین منیبی در این رابطه گفت: بنا به دلایلی، تصمیم به تغییر تندیس مسابقه گرفتیم و مایل بودیم که این کار را خانم توکلی انجام دهند و خوشبختانه ایشان هم استقبال کردند و کارهای اولیه‌ی ساخت تندیس جدید آغاز شده و به زودی از آن رونمایی می‌شود.
منیبی در ادامه گفت: این تندیس از دوره‌ی هفتم به منتخبین اهدا خواهد شد و همچنین به برگزیدگان دوره‌ی پیشین (دوره‌ی ششم) نیز تعلق خواهد گرفت. متریال درنظر گرفته شده برای این تندیس، طبق روال سال‌های گذشته برنز خواهد بود.
مسابقه‌ی آهنگسازی موسیقی الکتروآکوستیک «جایزه‌ی رضا کروریان» امسال برای هفتمین بار برگزار می‌شود. این مسابقه از سال ۱۳۹۵ به توسط گروه موسیقی یارآوا و نشر موسیقی معاصر پایه‌گذاری شد و طی سال‌های گذشته، دانشگاه تهران، دانشگاه هنر، دانشگاه موسیقی، تئاتر و رسانه‌ی هانوفر نیز برای برگزاری آن همکاری کرده‌اند.
سه نفر اول مسابقه، علاوه بر جایزه‌ی نقدی و انتشار اثرشان، تندیس برنز اثر هنرمند مجسمه‌ساز گلی توکلی را نیز دریافت می‌کنند.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

رضا صادقی

محل برگزاری:

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: مرکز همایش های برج میلاد

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

ماکان بند

محل برگزاری: سالن میلاد نمایشگاه بین المللی

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

زانکو

محل برگزاری: سالن میلاد نمایشگاه بین المللی