خبر ممنوع‌الفعالیتی مهدی یراحی تایید رسمی شد!

مهدی یراحی بیست و یک روز بعد
فاطمه صنیعی

رسانه نوا – مهدی یراحی در ادامه‌ی دو حاشیه‌ی اخیر برای اجرای کنسرت اهوازش با لباس کارگران هفت‌تپه و انتشار موزیک ویدئو بدون مجوز قطعه پاره سنگ از آلبوم سه‌گانه اجتماعی اول، سر انجام از ممنوع‌الفعالیت شدن خود تا اطلاع ثانوی خبر داد.

به گزارش رسانه نوا، هر چند علت دقیق ممنوع‌الفعالیتی این خواننده اعلام نشده است اما چندی پیش طی مصاحبه خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان با مجید فروغی مدیر روابط عمومی معاونت هنری، در واکنش به کلیپ منتشر شده از قطعه نامبرده، اظهار کرد: کلیپ منتشر شده پاره سنگ در فضای مجازی با کلیپی که دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز داده، مغایرت دارد و تحریف شده است.

سر انجام پس از مذاکرات روابط عمومی معاونت هنری و دفتر موسیقی وزارت ارشاد، روز گذشته، شانزدهم بهمن‌ماه، خبر رسمی ممنوع‌الفعالیت شدن مهدی یراحی منتشر شد.

یراحی نیز در واکنش به این اتفاق و تایید آن، با انتشار ویدئویی از آخرین اثر آلبوم سه‌گانه اجتماعی اول درصفحه شخصی خود نوشت:
“اینجانب مهدی یراحی، توسط مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تا اطلاع ثانوی عملا از هرگونه فعالیت رسمی هنری منع شده‌ام. به همین دلیل مجوز‌های اجرای من در تمامی کنسرت‌های تهران و شهرستان‌ها (از جمله تور جشنواره رفاه “برفاره”) لغو شوه است.
فارغ از تمامی خسارات مادی و معنوی تحمیل شده، قطعا بزرگترین ضایعه‌ی این محدودیت برای من، محروم ماندن از دیدارِ شما مخاطبان عزیز است.”

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت