صد کودک از دیوار ۴۷ مهمان کنسرت «سیامک عباسی» هستند

سیامک عباسی
یاسمن قاسمی

رسانه نوا – خواننده پاپ با اشاره به برگزاری دوازدهمین کنسرت خود در تهران، گفت: صد کودک مبتلا به سندرم دان مهمان ویژه این کنسرت هستند.

به گزارش رسانه نوا به نقل از تندرست نیوز، سیامک عباسی از برگزاری دوازدهمین کنسرت خود در تهران طی یکسال اخیر خبر داد و گفت: این برنامه پنجشنبه دوم شهریورماه در دو سانس؛ ساعت ۱۹ و ۲۲ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

وی با اشاره به تجربه کنسرت خود در رشت که ۱۶ مردادماه برگزار شد، ادامه داد: در این کنسرت تجربه اجرا برای ۵۰ کودک مبتلا به سندرم دان را داشتم که از طریق عکس‌های ارسالی این کودکان با پوستر کنسرت بنده، با آن‌ها آشنا شده بودم.

عباسی افزود: اجرای رشت تجربه خوبی بود و سعی دارم تهیه‌ کننده را متقاعد کرده و از کودکان عضو بنیاد دیوار ۴۷ در تمام برنامه‌های خود دعوت کنم. حضور این کودکان در کنسرت‌ها موجب خوشحالی من می‌شود.

خواننده پاپ کشور ضمن درخواست از مسئولان برای معرفی سایر کودکان استثنایی که توان حضور در محیط کنسرت را دارند، بیان کرد: کودکان سندرم دان علاوه بر لذت بردن از موسیقی، از هوش سرشاری در این حوزه برخوردارند، اما نمی‌دانم کدام کودکان استثنایی نیز همچون این کودکان تحمل حضور در کنسرت و گوش دادن به موسیقی با صدای بلند را دارند.

وی عنوان کرد: غیر از دعوت این کودکان به کنسرت، برنامه‌ای در این زمینه برای مبتلایان به سندرم دان ندارم، زیرا تعامل با آن‌ها نیازمند تخصص است و من از طریق مربی آن‌ها در رشت، بسیار جزئی با خصوصیات‌شان آشنا شدم.

عباسی یادآور شد: دعوت این صد کودک به معنای وجود صندلی‌های خالی در کنسرت نیست. حضور این کودکان از ۲۰ روز قبل پیش بینی شده و اعتبار و هزینه خودم را صرف تحقق این امر کرده‌ام. همچنین حدود تمام بلیت‌های کنسرت فردا فروخته شده است.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت