مهر تایید حسین علیزاده بر گروه ولشدگان

حسین علیزاده
یاسمن قاسمی

رسانه نوا – در پایان اولین اجراى نمایش «شیرهاى خان بابا سلطنه» افشین هاشمى کارگردان این نمایش به همراه بازیگران و عوامل اجراى نمایش، زادروز حسین علیزاده را جشن گرفتند.

به گزارش رسانه نوا به نقل از ایران آرت، حسین علیزاده با اشاره به اقدام عوامل اجرای نمایش «شیرهای خان بابا سلطنه» گفت: واقعا امشب متولد شدم و تشکر کلمه کوچکى است. براى همه شما قلبا دوست دارم بگویم امشب در این دو ساعت زندگى کردیم؛ شاید یک زندگى چهل ساله، شاید یک زندگى صد ساله؛ شاید یک زندگى هزار ساله، زیرا با جز به جز آنچه به بر روى این صحنه نمایش دیدم برایمان آشنا بود و چه خوب امشب یاد گرفتیم که هیچ چیز در زندگى جدی نیست.

وى در ادامه درباره موسیقی نمایش که توسط گروه ولشدگان اجرا می‌شود، افزود : گروه ولشدگان – که نامشان اقتباسی شوخ از دلشدگان است، نشان می‌دهند برای اصالت لازم نیست عبوس باشید؛ لازم نیست وقتی درباره یک مسأله مهم حرف می‌زنید بد اخم باشید؛ و گروه ولشدگان نشان داده‌اند که بسیار اصیل‌اند، ولى هیچ چیز هم جدى نیست! حتى آن اصالتى که خودشان بر آن پایه گذاشته‌اند. گروه‌هایى هستند که موسیقى کار مى‌کنند و خیلى ادعای اصالت مى‌کنند، ولى یک مضراب یا آرشه این بچه ها را در کارشان ندارند و فقط حرف مى‌زنند. من همیشه گروه ولشدگان را یواشکى دنبال مى کردم و از این گروه خوشم مى آمد و خوشحالم امشب آن ها را از نزدیک دیدم.

حسین علیزاده پس از آن تک تک اعضاى گروه را در آغوش کشید به تمجید از افشین هاشمى پرداخت و “شیرهاى خان بابا سلطنه ” را ستود.

آهنگساز نوگراى موسیقى سنتى ایران در پایان صحبت‌هایش افزود: امشب همه باید مقابل گلاب آدینه سر تعظیم فرود آوریم چرا که او امشب با بازى خودش نشان داد در درجه اول یک انسان است فارغ از جنسیت؛ گلاب آدینه در این نمایش نقش یک سیاه به نام یاقوت را بازى می‌کرد.

نمایش “شیرهاى خان بابا سلطنه” به کارگردانى افشین هاشمى در تئاتر شهرزاد روى صحنه رفت و تا پایان شهریور ادامه خواهد داشت.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

ناصر چشم آذر

محل برگزاری: مرکز همایش های برج میلاد

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

رضا صادقی

محل برگزاری:

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: مرکز همایش های برج میلاد

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

ماکان بند

محل برگزاری: سالن میلاد نمایشگاه بین المللی