جدیدترین اثر هوروش بند ۱۸ مرداد ماه منتشر می‌شود

هوروش بند
هاتف حسینی

رسانه نوا – حمید فریزند مدیر گروه هوروش خبر از انتشار قطعه جدید هوروش بند در تاریخ ۱۸ مرداد داد.به گزارش رسانه نوا؛ حمید فریزند مدیر هوروش بند در ارتباط با انتشار قطعه «خنک شد دلت» و حواشی پیش آمده گفت: این قطعه پیش از این به صورت ماکت و بدون تنظیم اصلی در یک نسخه ۵۰ ثانیه‌ای منتشر شده بود که با توجه به استقبال و درخواست مخاطبان، نسخه کامل ماکت این قطعه را منتشر کردیم. البته این باعث شد برخی فکر کنند که «خنک شد دلت» با میکس و مستر و تنظیم نهایی منتشر شده که اینگونه نیست و این قطعه فقط ماکت است.

وی همچنین افزود: هرچند انتشار ماکت «خنک شد دلت» هم در این زمان کوتاه با استقبال بسیاری مواجه بود ولی جا دارد که عنوان کنیم این قطعه کاملاً دلی ضبط شد و قطعه رسمی هوروش نیست. بر همین اساس و با توجه به برنامه ریزی‌های قبلی قطعه جدید گروه هوروش در روز تولد مهدی دارابی ۱۸ مرداد ماه منتشر می‌شود. 

فریزند در ادامه نسبت به انتشار قطعات هوروش بند با فاصله کم اذعان داشت: برخی فکر می‌کنند چون ما با فاصله کم قطعه جدید منتشر می‌کنیم، مراحل تولید آن کوتاه است که اینگونه نیست. هوروش بند تا ۱۰ ماه آتی هر قطعه‌ای منتشر کند از ساخته‌های قبل است که در طول این مدت تهیه و تولید شده اند. 

دیدگاه شما

ترند روز

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت