پیشنهاد مجری برنامه من و شما به رضا صادقی چه بود؟

پیشنهادمجری برنامه من وشما به رضا صادقی
سعید شیرزاد

رسانه نوا – رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ در واکنش به پیشنهادمجری برنامه «من وشما»، گفت: پیراهنم را می‌دهم و سفید می‌پوشم.

رضا صادقی در واکنش به پیشنهاد آرش ظلی پور درباره فروش پیراهن مشکی خود به نفع زلزله زدگان و پوشیدن پیراهن سفید گفت: همیشه گفته ام، مردم را دوست دارم ولی یک وقت هایی هم باید ثابت کنم اگر قرار بر این است که فروش پیراهن مشکی من برای مردم مظلوم کرمانشاه هزینه شود، من پیراهنم را میدهم و سفید میپوشم.

در بخشی از گفتگوی آرش ظلی پور و رضا صادقی ، مجری جوان برنامه از خواننده پاپ کشورمان پرسید چه اتفاقی ممکن است بیوفتد که شما لباس مشکی را از تن دربیاورید؟ رضا صادقی بدون تردید گفت :من فکر میکنم شاید دوبار این اتفاق بیوفتد ، روز عروسی دخترانم تیارا و ویانا که امیدوارم تا آن روز بتوانم آنها را راضی کنم که این خواسته را از من نداشته باشند ولی اگر بخواهند با کمال میل این کار را میکنم.

آرش ظلی پور از این صحبت رضا صادقی استفاده کرد و گفت :من پیراهن مشکی که الان به تن دارید به قیمت ده میلیون تومان از شما میخرم و آن ده میلیون را مستقیم برای مردم زلزله زده کرمانشاه می فرستیم.

رضا صادقی که انتظار چنین پیشنهادی را نداشت غافلگیر شد و با اندکی تردید و سکوت گفت :همیشه ما گفتیم که مردممان را دوست داریم اما باید این دوست داشتن را ثابت کنیم. من رنگ پیراهنم را اگر قرار است این ۱۰ میلیون برای مردم کرمانشاه فرستاده شود حاضرم تغییر بدهم و من برای مردم کشورم حاضرم هرکاری انجام بدهم.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت