محسن یگانه

مدیر وبسایت

محسن یگانه خواننده، آهنگساز، تنظیم کننده و ترانه سرای موسیقی ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۳۶۴ در گنبدکاووس متولد شد. دانشجوی ترم ۶ مهندسی صنایع در دانشگاه آزاد بود ولی فعالیت در حوزه موسیقی را به درس و دانشگاه ترجیح داد. او از سال ۱۳۸۴ به صورت حرفه‌ای به فعالیت در موسیقی پاپ پرداخت و اولین قطعه رسمی خود را با همراهی محسن چاوشی و تحت عنوان «نشکن دلمو» روانه بازار کرد. موفقیت چند قطعه از جمله «آهای خبر نداری»، «سال کبیسه»، «وقتی نیستی» و … باعث شد او خیلی زود جای خود را در بین خواننده‌های پر طرفدار پیدا کند. یگانه سرانجام در سال ۱۳۸۷ اولین آلبوم خود را توسط موسسه «آوای نکیسا» و با نام «نفس های بی هدف» منتشر کرد. اجرای تیتراژ ماه عسل و سپس انتشار آلبوم «رگ خواب» در سال ۱۳۸۹ محسن یگانه را به یک ستاره در موسیقی پاپ بدل کرد.

۲ سال بعد از آلبوم موفق «رگ خواب» این خواننده جوان «حباب» را توسط موسسه «آوای هنر» در دسترس عموم قرار داد. علی رغم انتقادهای اولیه به این آلبوم، «حباب» هم خیلی زود توانست به فروشی فوق العاده دست پیدا کند. تور کنسرت‌های ایران و امریکا وقفه‌ای سه ساله بین سومین و چهارمین آلبوم رسمی او انداخت. یگانه در سال ۱۳۹۳ در اکثر ایالت‌های امریکا به اجرای برنامه پرداخت که استقبال چشمگیر از آن کنسرت‌ها به محبوبیت این خواننده جوان صحه گذاشت.

سرانجام پس از ۳ سال وقفه، آلبوم نگاه من توسط شرکت «آوای فروهر» و در تیراژی گسترده منتشر شد. «نگاه» نام دختر محسن یگانه است که ۱۴ آبان ۱۳۹۳ متولد شد و یک قطعه به همین نام را نیز در این آلبوم به دخترش اختصاص داده‌است.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت