آلبوم «فروغ» ۱۰ خرداد منتشر می‌شود/ تالار وحدت میزبان اولین اجرای این آلبوم

محمد کمالی

رسانه نوا – سامان صمیمی در ارتباط با آلبوم «فروغ» اثری با صدای علیرضا قربانی جزئیاتی را مطرح کرد.

سامان صمیمی آهنگساز آلبوم «فروغ» از همکاری خود با علیرضا قربانی گفت: در گذشته به صورت پراکنده قطعاتی را می‌ساختم اما برای اولین بار است که آهنگسازی یک آلبوم را به عهده گرفته‎ام. در آلبوم «فروغ» سعی کردیم قطعاتی متنوعی را در قالب یک آلبوم جمع کنیم، این آلبوم ده قطعه شامل پنج تصنیف، سه آواز و یک مقدمه برای تنصیف و یک قطعه بی کلام است که در تاریخ دهم خرداد ماه منتشر خواهد شد. برای این آلبوم یک رونمایی عمومی نیز در نظر گرفته ایم که به احتمال فراوان در تاریخ دوازدهم خرداد ماه میزبان مخاطبین خواهیم بود.

صمیمی در خصوص اجراهای زنده آلبوم «فروغ» افزود: اولین اجرای زنده این آلبوم را هفدهم و هجدهم ماه جاری در تالار وحدت تهران روی صحنه می‌بریم، سپس سعی می‌کنیم این آلبوم را دیگر شهرهای کشور اجرا کنیم. صمیمی ادامه داد: پس از انتشار آلبوم فروغ با وقفه‌ای کوتاه آلبوم بی کلامی را با نوازندگی هنرمندان هلندی و هندی منتشر خواهم کرد.

سامان صمیمی در خصوص حال این روزهای موسیقی خاطر نشان کرد: چندان رابطه خوبی با موسیقی پاپ ایرانی ندارم و دنبال نمی‎کنم، البته این امری سلیقه‌ای است و بدان معنا نیست که در این سبک قطعات خوبی ساخته نمی‌شود، اما در خصوص سبکی که خودم فعالیت می‌کنم چندی پیش قطعه‌ای با آهنگسازی محسن عربشاهی و آواز وحید تاج شنیدم که بسیار دوست داشتم، در این سبک موسیقی‌های بسیار ارزنده‌ای ساخته اما به هر دلیلی زیاد دیده نمی‌شوند لذا امیدوارم قطعات خوبی که ساخته می‌شوند با استقبال بهتری از جانب مردم رو به رو شود.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت