قهرمان‌های کشتی مهمان‌ «علمدار» شدند

سعید غیب‌الهی

قهرمان‌های کشتی آسیا و جهان مهمان‌ «علمدار» در تالار وحدت شدند.
به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، منصور برزگر سرمربی اسبق تیم ملی کشتی، حسین رحیمی، مصطفی حسین‌خانی، هادی حبیبی، محمد مشهدی آقایی و جمعی دیگر از قهرمانان و پیشکسوتان کشتی، به تماشای دومین شب از اجرای موسیقی- نمایش «علمدار» به روایت پرویز پرستویی و کارگردانی حسین پارسایی در تالار وحدت نشستند.
پیش از این و در شب نخست، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه خانواده خود به تماشای «علمدار» نشست. علی بهادری جهرمی، سخنگو و رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت، فرشاد مهدی‌پور معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از دیگر میهمانان اولین اجرای علمدار بودند.
موسیقی‌- نمایش عاشورایی «علمدار» نوشته محمدرضا کوهستانی با طراحی حرکت علی براتی و با همراهی ارکستر سمفونیک تهران به رهبری بردیا کیارس و آهنگسازی پوریا خادم در ایّام منتهی به اربعین حسینی(ع) در تالار وحدت روی صحنه می‌رود. این اثر دلاوری و وفاداری حضرت ابوالفضل العباس(ع) را در ۱۱ پرده نمایشی به تصویر می‌کشد.
«علمدار» به همت بنیاد رودکی با همکاری مؤسسه فرهنگی خادمین علی ابن ابیطالب(ع) از ۱۴ تا ۱۸ شهریور اجرا می‌شود. بلیت‌های موسیقی- نمایش «علمدار» به صورت همت عالی فروخته و همه عواید حاصل از فروش اجراها برای کمک به خانواده‌های بی‌سرپرست، ساخت خانه، مدارس و خانه بهداشت و اشتغال‌زایی در مناطق محروم هزینه می‌شود.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت