مستر کلاس میکس و مسترینگ آرش پاکزاد برگزار می‌شود

سام بورنگ

رسانه نوا – دوره آموزش و مستر کلاس میکس و مسترینگ «آرش پاکزاد» با همکاری موسسه شهر صدای پارسیان برگزار می‌شود.

آرش پازکزاد در خصوص برگزای این کلاس‌ها گفت: بعد از بررسی شرایط و انجام نظرسنجی، با توجه به نتایج به‌دست آمده اولین دوره‌ی آموزشی میکس و مسترینگ رو با همکاری موسسه شهر صدای پارسیان شروع کردیم. این دوره به دو سطح تقسیم شده است؛ یک دوره‌ی مقدماتی و کاربردی برای کسانی که مقدار کمی آشنایی و مهارت دارند و یک دوره‌ی پیشرفته برای کسانی که مراحل مقدماتی را گذراندند و نیاز به یادگیری مسایل پیشرفته تر دارند. 

پاکزاد در توضیح دوره مقدماتی این مستر کلاس گفت: اسم این دوره درسته که مقدماتی است اما در حقیقت از مقدماتی شروع می‌شود و تا اندازه‌ی زیادی به دوره‌ی پیشرفته می‌رسد. این دوره طوری برنامه‌ریزی شده که شما را از سطح ابتدایی تری وارد این بحث میکند. هر روز دو جلسه کلاس داریم که کلاس اول به تدریس و توضیح پرداخته می‌شود و کلاس دوم کارگاهی هست که مطالب تدریس شده به شکل کاربردی انجام می‌شود و همینطور به سوالات دوستان جواب داده خواهد شد.

وی درخصوص دوره‌ی پیشرفته نیز افزود: این دوره بیشتر شبیه کارگاه و مسترکلاس طراحی شده تا مطالب خاص‌تر رو پوشش دهد. این دوره بیشتر برای دوستانی است که در حال حاضر مهارت خوبی در میکس دارند و نیاز به حل برخی مشکلات و طرح سوالات خودشون دارند. این دوره ۱۰ جلسه است که ١٠ هفته ادامه دارد و هر هفته یک روز و یک جلسه برگزار خواهد شد.

دیدگاه شما

2 دیدگاه
پاسخ دادن

چگونه میشه در این کلاس دوره پیشرفتش ثبت نام کرد؟

پاسخ دادن

سلام و ارزوی سلامتی از خوزستان هستم میخوای در این دوره شرکت کنم اطلاعاتم راجب میکس و مستریک زیاد نیست مقداری اشنایی دارم خوابگاه یا محل اقامت هست چطور میت.نم باتون تماس بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت