مسابقه آهنگسازی سیمف برگزار می‌شود

بیتا یاری

رسانه نوا – اولین دوره مسابقه آهنگسازی سیمف به همت انجمن اسیمس و موسسه فرهنگى هنرى شهر آفتاب با همکارى آنسامبل الترنانس (Alternance) و کا ان ام-برلین KNM-Berlin)) امسال در شهر شیراز برگزار می‌شود.
مطابق فراخوان رسمی این مسابقه آهنگسازی که بر روی وب سایت اسیمس
به آدرس http://www.a-c-i-m-c.org قرار گرفته است کلیه آهنگسازان مقیم ایران، بدون در نظر گرفتن شرایط سنى، حق شرکت در این مسابقه را دارند و اعضای هیئت داوران جایزه آهنگسازی سیمف را ژان لوک هروه، نماینده‌ کا ان ام-برلین، نمایند‌ه‌ الترنانس، على گرجى، سارا اباذری، مهدی کازرونی، علیرضا فرهنگ، مهدی خیامی، آروین صداقت کیش و ارسلان عابدیان تشکیل می‌دهند.

مسابقه آهنگسازی سیمف در سه مرحله برگزار خواهد شد که در مرحله اول آهنگسازان واجد شرایط جهت پذیره‌نویسی و شرکت در مسابقه، حداکثر می‌بایست تا ۲۷ تیر ۱۳۹۶ از طریق فرم آنلاین قرارگرفته بر روی وب سایت مسابقه ثبت نام کرده و ۳ پارتیتور خود را همراه سایر مدارک خواسته شده در فرم فراخوان ارسال ‌نمایند.
درمرحله دوم هیئت داوران پس از دریافت و بررسى تمامى مدارک، حداکثر تا ۷ مرداد ۱۳۹۶، از طریق وب سایت اسمیس از ١۲ آهنگساز جهت ساخت اثری جدید برای یکی از سازبندی‌های دلخواه دعوت خواهد کرد.
و در مرحله سوم یا فینال مسابقه که در تاریخ‌های ۱، ٢، ٣ و ۵ آذر ۱۳۹۶در تالار شهر آفتاب شهر شیراز برگزار خواهد شد نوازندگان آنسامبل الترنانس و کا ان ام-برلین آثار منتخب را طبق جدول زمان‌‌بندى به همراه قطعاتى از رپرتوار موسیقى معاصر اجرا خواهند کرد.

مطابق اعلام دبیرخانه جایزه آهنگسازی سیمف، در صورت وجود هرگونه سوألی تماس از طریق
پست الکترونیکى contact@a-c-i-m-c.org و یا با شماره تلفن ٧١٣۶۴٧۴٧٠٠-٩٨+ امکانپذیر است.

به پیوست نیز فرم فراخوان جایزه آهنگسازی سیمف قرار گرفته است.

دیدگاه شما

ترند روز

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت