رسیتال پیانو پیام پهلوانیان در تالار رودکی

سام بورنگ

رسانه نوا– پیام پهلوانیان در تالار رودکی رسیتال پیانو برگزار می‌کند.

به گزارش رسانه نوا، پیام پهلوانیان نوازنده و مدرس پیانو با اجرای قطعاتی از مشاهیر موسیقی کلاسیک جهان ۲۲ تیرماه ساعت ۲۱در تالار رودکی روی صحنه می‌رود.

در این کنسرت قطعاتی از ؛ اسکارلاتی، شوپن ، لیست ، برامس ، چایکوفسکی و … نواخته می‌شود.

پیام پهلوانیان فراگیری پیانو را از ۱۴ سالگی آغاز نمود و در این راه از محضر اساتیدی چون فرمان بهبود، دلبر حکیم اوا، تامارا دولیدزه و رافائل میناسکانیان بهره برد. در سن ۱۸ سالگی اولین رسیتال پیانوی خود را در فرهنگسرای ارسباران اجرا کرد. از سال ۱۳۸۸ به آلمان رفت و در دانشگاه موسیقی شهر دتمولد نزد پروفسور آناتول اوگورسکی و باب ورستیگ به تحصیل موسیقی پرداخت و لیسانس و فوق لیسانس خود را در این دانشگاه در رشته نوازندگی پیانو اخذ کرد. پس از آن نزد پروفسور پیتر اورث موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس دیگری در رشته موسیقی مجلسی شد. در این راه از کارگاه های آموزشی آندریاس شیف ، سرگی ادلمان، ایوان کلانسکی و گونتر لودویگ بهره برد.

او در مسابقات زیادی شرکت کرده و جوایز بسیاری کسب نموده است که از آن جمله می‌توان به کسب مقام نخست در مسابقات بین المللی پیانو آنتون روبنشتاین در دوسلدورف، در سال ۱۳۹۴ اشاره کرد. در تابستان همان سال، او کنسرتو پیانو گریگ را با ارکستر سمفونیک دانشگاه هانوفر به‌روی صحنه برد و در پاییز سال ۱۳۹۶ به اجرای زنده رادیویی پرداخت.

پهلوانیان در شهرهای مختلف آلمان از جمله کلن، فرایبورگ، برلین و … رسیتال پیانو اجرا کرده است.

در حال حاضر، پیام پهلوانیان در دانشگاه دتمولد آلمان مشغول به تدریس پیانو است، همچنین به عنوان پداگوگ پیانو با موسسات و آموزشگاه ها در شهرهای مختلف آلمان همکاری می‌کند.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت