دانیال شهرتی «آنسوی مرزها» را آلبوم کرد/ مجموعه‌ای از موسیقی‌های بی کلام

سام بورنگ

رسانه نوا – آلبوم بی کلام «آن سوی مرزها» تازه ترین اثر از دانیال شهرتی آخرین مراحل صدور مجوز را طی می‌کند و به زودی منتشر می‌شود.

به گزارش رسانه نوا، مهسا رضوی زاده مدیر برنامه های شهرتی در این خصوص گفت: در این آلبوم که در دو قسمت قطعاتی برای پیانو‌ ارکسترال ساخته شده، فرژام فلکی، آناهیتا ایزدی پارسا سازهای ویلن ویلنسل را می نوازند و نوازندگی فلوت و‌ پیانو را دانیال شهرتی بر عهده دارد.

تلاطم، پشیمونی، غروب تنهایی، زخم آخر، آن سوی مرزها، خدانگهدار مادر، دیروز رفته ای، باران بی تو ( با سه ورژن)، فصل سرد، پرواز را بخاطر بسپار، باران بازیگوش، ماه پیشونی، دلتنگی و بوی گندم عنوان قطعات این آلبوم است که تعدادی از قطعات این آلبوم تراک هایی هستند که شهرتی برای سریال های مختلف آهنگسازی کرده است

در کارنامه هنری این آهنگساز می توان به تیتراژ سریال نوروزی (عید پیما) به کارگردانی سعید شمس و بازی سپند امیرسلیمانی و مریم خدارحمی و علی برقی اشاره کرد که یکی جدیدترین اثرهای پخش شد با صدا و موسیقی او است که هر شب از شبکه نسیم پخش می‌شد، شعر این قطعه را محسن معراجی نوشته و همچنین نیما رمضان و هومن نامداری هم سازهای این قطعه را نواختند.

همچنین یکی دیگر از آخرین کارهای دانیال شهرتی، تنظیم و آهنگسازی آهنگ «بارون» با صدای محمدرضا عیوضی است که با ترانه ای از ترانه مکرم منتشر شده است.

لازم به ذکر است که امسال هم در اردیبهشت ماه کنسرت وحید دهقانی به رهبری شهرتی برگزار می شود.

دیدگاه شما

ترند روز

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت