مدیرعامل خانه موسیقی معرفی نشد!

سام بورنگ

رسانه نوا – هیئت مدیره خانه موسیقی عصر یکشنبه(۱۴ شهریور ماه) با بررسی برنامه های جشن سالیانه این نهاد تشکیل جلسه داد.

جلسه هیئت مدیره خانه موسیقی عصر یکشنبه ۱۴ شهریور ماه با حضور سیدمحمد میرزمانی(رئیس هیئت مدیره)، داود گنجه ای، تقی ضرابی، هنگامه اخوان، مسعود شعاری، بهداد بابایی، حمیدرضا نوربخش (از اعضای هیئت مدیره) و حمیدرضا عاطفی(معاون اجرایی) برگزار شد. 

در ابتدای این جلسه احمدعلی وفایی معاون مالی خانه گزارشی از وضعیت مالی را برای اعضای هیئت مدیره قرائت کرد و در پایان با اشاره به تنگناهای مالی بویژه در آستانه برگزاری جشن خانه از رئیس و دیگر اعضای خانه خواست تا نسبت به تامین مالی این نهاد توجه ویژه داشته باشند.

سید محمد میرزمانی نیز با اشاره به لزوم درآمد زا کردن خانه موسیقی و همچنین ترغیب اعضا نسبت به پرداخت حق عضویت خود ابراز امیدواری کرد درآینده خانه موسیقی به خودکفایی مالی برسد.

همچنین در این جلسه اعضای هیئت مدیره طبق دستور جلسه قبل از تعطیلات مردادماه به بررسی گزینه های تصدی پست مدیرعاملی خانه موسیقی پرداختند و  در نهایت با توجه به نزدیک بودن جشن سالیانه این نهاد، به اتفاق آرا از حمیدرضا نوربخش خواستند جهت پیشبرد امور اجرایی و مدیریت تا برگزاری جشن- در نیمه اول مهر ماه- همچنان قبول مسئولیت کند. 

حمیدرضا نوربخش با تشکر از حسن نظر اعضا، گزارشی از اقدامات انجام شده برای جشن هفدهمین سالگرد تاسیس خانه موسیقی ایران از بزرگداشت ها، چهارمین دوره معرفی کتاب برتر موسیقی، اجراهای موسیقی و … ارائه کرد. 

در پایان جلسه اعضای هیئت مدیره خانه موسیقی خواستار برگزاری هر چه باشکوه تر جشن سالگرد تاسیس تنها نهاد صنفی موسیقیدانان، به عنوان نمادی از اتحاد و همدلی اهالی موسیقی در جهت رشد و اعتلای این هنر شدند و از همه اعضا خواستند تا همکاری لازم را با این نهاد برای برگزاری جشن سالیانه داشته باشند.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

رضا صادقی

محل برگزاری:

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: مرکز همایش های برج میلاد

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

ماکان بند

محل برگزاری: سالن میلاد نمایشگاه بین المللی

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

زانکو

محل برگزاری: سالن میلاد نمایشگاه بین المللی