مجید رضوی صدر پر فروش ترین کنسرت های پاپ کانادا شد

لیلا

نوا: تهیه کننده کنسرت های محید رضوی از پیشتازی این خواننده پاپ و صدرنشین شدن وی در سولداوت های کنسرت در ایران و خارج از ایران خبر داد.

تهیه کننده تور کنسرت های مجید رضوی در کانادا ضمن اعلام جزییات این اجراهای زنده که طبق گفته وی با استقبال مخاطبان روبه رو شده به ارائه توضیحاتی درباره نحوه فروش بلیت این کنسرت ها پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت «اکسیرنوین»، محمدرضا خانزاده تهیه کننده کنسرت های مجید رضوی با ارائه جزییاتی درباره نحوه برگزاری این تور های بین المللی ، از استقبال مخاطبان مقیم کانادا برای خرید بلیت کنسرت های این خواننده خبر داد و گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته ، مجید رضوی که آثار و مجموعه کنسرت هایش طی ماه های گذشته در ایران و کشورهای دیگر با استقبال خوبی مواجه شده ،بهمن ماه سال جاری در شهرهای تورنتور، ونکوور، مونترال و کلگری کشور کانادا مجموعه کنسرت هایی را برگزار خواهد کرد. این در حالی است که در فاصله کمتر از دو ماه به شروع این تور کنسرت ها بیش از ۶۰ درصد از بلیت برنامه ها در شهرهای ونکوور و تورنتو به فروش رسیده اند.به همین دلیل دو شهر مونترال و کلگری نیز برای برپایی تور کنسرت های مجید رضوی در کانادا اضافه شده اند.

وی درباره تاریخ برگزاری تور کنسرت های کانادا این خواننده هم توضیح داد: براساس برنامه ریزی های انجام گرفته کنسرت های مجید رضوی روز جمعه نهم فوریه ۲۰۲۴ (۲۰ بهمن سال ۱۴۰۲) در سالن «Bella Concert Hall» شهر کلگری، روز یکشنبه یازدهم فوریه ۲۰۲۴ (۲۲ بهمن ۱۴۰۲) در سالن «Vogue Theatre» شهر ونکورو، روز جمعه شانزدهم فوریه ۲۰۲۴ (۲۷ بهمن ۱۴۰۲) در سالن «John Bassett» شهر تورنتو و روز یکشنبه هجدهم فوریه ۲۰۲۴ (۲۹ بهمن ۱۴۰۲) در سالن « Cinema Imperial» شهر مونترال توسط شرکت «اکسیر نوین» با همراهی شرکت «ترانه شرقی» میزبان مخاطبان خواهد بود.

خانزاده گفت: برای اولین بار در برگزاری کنسرت خواننده های داخل ایران در کانادا ما از حدود ۶ ماه قبل تاریخ برگزاری، مرحله فروش بلیت برنامه های تورنتو و ونکوور روی سایت ها را آغاز کردیم. این تصمیم هم به دلیل افزایش زمان بررسی صدور ویزای کانادا برای ایرانیان و اتفاق هایی نظیر عدم صدور به موقع ویزا و نرسیدن به موقع پاسپورت ها بود که طی ماه های گذشته در برگزاری کنسرت برخی از خوانندگان شاهد آن بودیم. شرایطی که برنامه گذارها را مجبور کرد کنسرت ها را کنسل و یا تاریخ آن را جابه جا کنند. بنابراین ما برای کاهش ریسک این موضوع، تصمیم گرفتیم تا فروش را زودتر از موعد باز کرده و پرونده های اخذ ویزا را از ۲۰۰ روز قبل، برای اداره مهاجرت کانادا ارسال کنیم. البته برنامه ریزی برای حضور در یک برنامه که در سال میلادی بعدی (۲۰۲۴) و ۶ ماه بعد برگزار می شود برای ایرانیان واقعا کار دشواری است.

این تهیه کننده کنسرت های موسیقی در بخش پایانی صحبت های خود با اشاره به اینکه آمار فروش بلیت کنسرت های کانادا مجید رضوی در ردیف برترین کنسرت های خوانندگان داخل ایران برای اجرای برنامه در این کشور قرار گرفته، افزود: نکته قابل تاملی که درباره برخی حواشی مطرح شده می توان به آن اشاره داشت، فقدان ارائه اطلاعات دقیق و شفاف به مخاطبان است که ما تلاش می کنیم در برگزاری مجموعه کنسرت های مجید رضوی روی این موضوع تمرکز داشته باشیم. نکته دیگر اینکه کنسرت های این خواننده در تورنتو و نکوور در سالن های باکیفیت و ظرفیت تماشاگر ۱۲۰۰ نفری برگزار می شود که می تواند در نوع استقبال تماشاگران از این اجراهای زنده مورد توجه قرار گیرد. این در حالی است که تیم برگزاری کنسرت ها نهایت تلاش خود را انجام می دهند تا برنامه ارائه شده، در بالاترین کیفیت ممکن در حوزه طراحی نور، صدابرداری، کارگردانی و تصویرسازی به مخاطبان ارائه شود.
براساس این گزارش مجیدرضوی که در فصل پاییز یکی از پرمخاطب ترین و پرفروش ترین خوانندگان کنسرت ها بود، قبل از آغاز فصل جدید تور کنسرت های بین المللی اش، روز هجدهم دی ماه نیز در قالب هشتمین دور تمدید کنسرت های تهران میزبان مخاطبان خود در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران خواهد بود.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

ناصر چشم آذر

محل برگزاری: مرکز همایش های برج میلاد

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

رضا صادقی

محل برگزاری:

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: مرکز همایش های برج میلاد

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

ماکان بند

محل برگزاری: سالن میلاد نمایشگاه بین المللی