«Month of Sundays» با صداهای مرموز و غیرزمینی به نیاوران می‌آید

سام بورنگ

رسانه نوا – نوزدهم آبان ماه گروه اتریشی «Month of Sundays» در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌رود.

به گزارش رسانه نوا، نشر هرمس در آخرین بازی گوش نوزده سالگی خود با همراهی انجمن فرهنگی اتریش، گروه «Month of Sundays» را به تهران دعوت کرده کرده است تا نوزدهم آبان ماه، ساعت هشت شب در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه روند.

در بنیان موسیقایی این گروه عناصری از Jazz و PostRock و بافت های Downbeat بیشتر شنیده می‌شود اما در روزگاری که با مرگ ژانرها روبرو هستیم، بهتر است تا بدون اطلاق برچسبی خاص، موسیقی این گروه اتریشی را وارد طبقه بندی های رایج نکرده و تنها به این بسنده کنیم که آنها لذت موسیقی را در سادگی و هم افزایی می‌بینند.

چهار عضو این گروه با اجتناب از وسوسه‌ی تکنواز بودن و با تمرکز بر ظرافت و جزئیات سانداسکیپ های کاملن متوازن، به کمک چیدمان‌های صدایی دقیق، مرموز و تقریبن غیرزمینی از قطعاتی که با وسواس تنظیم شده مخاطب را در فضایی بازتاب دهنده غرق می‌کنند.

Philipp Harnisch (سکسفون آلتو)، Johannes Wakolbinger (درامز)، Ivo Fina (گیتار) وAlexander Kranabetter (هورن) اعضای این گروه اتریشی هستند.

بهای بلیت این اجرا از نود هزار تومان تا صد و پنجاه هزارتومان تعیین شده است که علاقمندان با مراجعه به سایت تیوال می‌توانند برای تهیه بلیت اقدام کنند.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت