بازدید یک میلیونیِ ویدئوی تبریک زادروز استاد شجریان!

مدیر وبسایت

رسانه نوا – بازدید از ویدئو اختصاصی رسانه «نوا» به مناسبت تولد استاد محمدرضا شجریان از مرز یک میلیون گذشت.

رسانه «نوا» به مناسبت سالروز تولد استاد محمدرضا شجریان، تبریک اهالی هنر، ورزش و سیاست به وی را در قالب یک ویدئو منتشر کرد که این ویدئو با استقبال بی نظیری از سوی مخاطبین رو به رو شد. ایرج، علی نصیریان، اردشیر کامکار، شهره سلطانی، یاس، کریستف رضاعی، همایون ارشادی، فرج علی پور، وحید تاج، نیما نکیسا، مهیار فیروزبخت، ترگل خلیقی، نصراله مدقالچی، مجید درخشانی، حسام الدین سراج، کریستف رضاعی، هومن خلعتبری، فرهاد جم، فریدون آسرایی، لوریس چکناواریان، صدرالدین حسین خانی، دکتر صادق زیباکلام، محمدعلی بهمنی و محسن شریفیان در این فایل تصویری، زادروز خسروی آواز ایران را تبریک گفتند.

بیش از ده هزار بازدید در وب‌سایت آپارات و قرارگیری در لیست پربازدیدترین ویدیوهای این سرویس اشتراک ویدیو، در کنار بازدید بیش از یک میلیون کاربر در شبکه‌های اجتماعی «تلگرام»، «اینستاگرام» و «فیسبوک»، تنها بخشی از اسقبال بی نظیری بود که از این ویدئو به عمل آمد. همچنین خبرگزاری‌های انتخاب، تابناک، آنا و … نیز در مطالب جداگانه‌ای این ویدیو را منتشر کردند. در آخر این ویدئو با عنوان «برای خسروی آواز ایران: محمدرضا شجریان» بالغ بر هفتاد هزار بار در بخش «نوا تی وی» این رسانه دیده شد تا تکمیل کننده استقبال کم نظیر مخاطبان باشد.

رسانه «نوا» ضمن قدردانی از تمام مخاطبان، دست تمامی هنرمندان، اهالی سیاست، ادب، ورزش و … را که در ساخت این کلیپ ما را همراهی کردند، به گرمی می‌فشارد و برای خسروی آواز ایران آرزوی سلامتی و بهبودی کامل دارد.

دیدگاه شما

1 دیدگاه

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت