کنسرت «نوستالژی» ناصر چشم‌آذر برگزار می‌شود

سام بورنگ

رسانه نوا – آهنگساز و هنرمند قدیمی حوزه موسیقی پاپ جدیدترین کنسرت خود را با اجرای آثار قدیمی و نوستالژیک روی صحنه می‌برد.

به گزارش رسانه نوا، ناصر چشم‌آذر پس از برگزاری چند کنسرت در سالهای اخیر در تاریخ ٢۳ و ۲۴ اسفند در تالار وحدت با گزیده‌ای از آثار پرطرفدارش به اجرای برنامه خواهد پرداخت و بار دیگر در این کنسرت، اعضای ارکستر بزرگ «ایستگاه» به سرپرستی «مهدی نوروزی» در کنار ناصر چشم‌آذر ساز خواهند زد.

چشم‌آذر که سابقه طولانی در موسیقی کشور دارد و با آهنگسازی برای فیلم‌های مطرح سینمای ایران از جمله: گشت ارشاد، سوپر استار، زن دوم، آتش بس، دختران انتظار، خواهران غریب، سارای، هامون و… بارها و بارها قابلیت‌های خود را ثابت کرده، در این کنسرت در تلاش است آثار نوستالژیک و پرطرفدارش از جمله «باران عشق» را روی صحنه ببرد و همچون کنسرت‌های قبلی پذیرای نسل متفاوتی از جمعیت کنسرت رو در ایران باشد.

کنسرت شهریور ماه ناصر چشم‌آذر که در بخشی از آن این هنرمند به دلیل ضعف عمومی و مشکلات جسمی به پشت صحنه منتقل شد، حواشی مختلفی را در پی داشت و باعث شد بسیاری از اهالی موسیقی درباره این استاد قدیمی حوزه موسیقی ابراز نگرانی کنند.

حال این آهنگساز قدیمی با بهتر شدن اوضاع جسمی‌اش در تلاش است کنسرتی پرمحتوا را در تهران و با همراهی ارکستر بزرگ ایستگاه روی صحنه ببرد.

چشم آذر پیش از این درباره همکاری با ارکستر بزرگ ایستگاه گفته بود: «آشنایی ما با مدیریت ارکستر ایستگاه از طریق همسرم بود که صحبت‌هایی داشتند و پیشنهادهایی شد و مشورت کردیم و ارکستر را دیدیم که کمی از کار را تمرین کرده بودند. دیدیم مناسب هستند و با تمرین های بیشتر با آن‌ها می‌توانیم به نتایج مطلوب برسیم. اکنون هم از این همکاری خوشحالم. مدیریت این ارکستر خیلی صمیمی و با دیسیپلین هستند و انشالله نتیجه دوستی و آشنایی ما هم نتیجه ی خوبی باشد.»

کنسرت ٢۳ و ۲۴ اسفندماه نوستالژی‌های ناصر چشم‌آذر در تالار وحدت به همت موسسه «آوای دوران» و تهیه کنندگی رسول ترابی و همراهی ارکستر بزرگ «ایستگاه» روی صحنه خواهد رفت و بلیت فروشی این کنسرت نیز آغاز شده است.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت