چگونگی زندگی میان کهکشانی از سروصدا به روایت نادر مشایخی

سام بورنگ

رسانه نوامستند «نویز» به کارگردانی رضا سورانی با موضوع چگونگی زندگی میان کهکشانی از سروصدا با روایت نادرمشایخی آماده نمایش شد.

به گزارش رسانه نوا به نقل از روابط عمومی خانه مستند؛ فیلم مستند «نویز» با حضور نادر مشایخی با موضوع محوری چگونگی زندگی میان کهکشانی از سروصدا به تهیه‌کنندگی پیام رفیعی و کارگردانی رضا سورانی آماده نمایش شد.

شخصیت محوری این مستند نادر مشایخی است که براساس نظریات «جان کی» نورپرداز صدا و موسیقی و تجربیات خود، ما را به درک جدیدی از سروصدا می رساند و مخاطبان را با مفهوم فرهنگ شنیداری به شیوه متفاوتی آشنا می‌کند.

شهرهای بزرگ امروز پر از سروصدا هستند و سوال اینجا است که آیا می توان همه صداها را خاموش کرد؟ میان شنیدن یا گوش کردن صداها آیا تفاوتی وجود دارد و در مستند «نویز» تلاش شده به این ۲ پرسش بنیادی با حضور نادر مشایخی به عنوان یکی از برجسته‌ترین موسیقیدان معاصر ایران پاسخ داده شود.

مستند «نویز» تلاش دارد تا رویکرد ما را به سروصدای شهری تغییر دهد و مخاطب این فیلم نه تولیدکنندگان سروصدا بلکه مخاطبان آن هستند و دستیابی به این راه حل که چگونه می‌توان در کلان شهری مانند تهران و در میان کهکشانی از صداها زندگی کرد؟

مستند «نویز» به کارگردانی رضا سورانی و تهیه کنندگی پیام رفیعی تولید شده در خانه مستند و محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت