همکاری امیرعباس گلاب و پدرام آزاد در «دو راهی»

سام شرف زاده

رسانه نوا – پدرام آزاد و امیرعباس گلاب قرار است برای اولین بار در تک آهنگی با نام «دو راهی» با یکدیگر همکاری کنند.

پدرام آزاد سرپرست گروه «The Ways»، در تازه ترین فعالیت مستقل خود، به عنوان تنظیم کننده با خواننده پرطرفدار کشورمان امیرعباس گلاب همکاری می کند.

آزاد در خصوص این همکاری گفت: «سابقه آشنایی و دوستی من با امیرعباس گلاب به همکاری در این قطعه مربوط نمی شود و به گذشته برمی گردد. اولین کار مشترک بین ما «دوراهی» نام دارد که ترانه آن سروده حسین غیاثی است و ملودی آن را خود امیرعباس چند سال پیش ساخته. گویا چند بار به مرحله تنظیم هم رسیده اما نتیجه آن چیزی که می خواسته نبوده است. امیرعباس به من گفت فضای این قطعه به فضای کاری و موسیقایی تو نزدیک است و دوست دارم تو «دو راهی» را تنظیم کنی. در حال حاضر این قطعه در مراحل نهایی تولید قرار گرفته است.»

همچنین امیرعباس گلاب در گفت و گوی خود با رسانه «نوا» عنوان کرد: قطعه ای با نام «ازدواج» را آماده کرده ام که انشاالله تا یک ماه دیگر منتشر خواهد شد با ترانه و ملودی خودم و تنظیم معین راهبر. قطعه «دو راهی» را دقیقا نمی دانم چه زمانی منتشر خواهم کرد و شاید سال آینده منتشر شود.

لازم به ذکر است پدرام آزاد پنج قطعه موسیقایی با صدای خودش آماده کرده که در ماه های آینده با فاصله زمانی مشخص منتشر خواهد شد. یکی از این قطعات، حاصل همکاری پدرام آزاد با یکی از خوانندگان سبک هیپ هاپ است و به صورت دوصدایی منتشر می شود.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت