اشوان: آلبوم «بهت مریضم» پاییز امسال منتشر می‌شود

اشوان
هاتف حسینی

رسانه نوا – اشوان در گفتگوی اختصاصی با رسانه نوا از انتشار نخستین آلبوم خود در فصل پاییز ۹۶ خبر داد

اشوان که حدود یک سال است پس از اخذ مجوز، کنسرت‌هایش را آغاز کرده، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار نوا از انتشار نخستین آلبوم خود خبر داد و گفت: در ارتباط با زمان انتشار آلوبم تا به این لحظه خیلی بدقول شده‌ام و نمی‌خواهم دوباره یک زمان قطعی بگویم ولی تمام تلاشمان را می‌کنیم که در فصل پاییز و حتی پیش از آذرماه منتشر شود.

وی همچنین اضافه کرد: البته زمان انتشار آلبوم تا حدودی وابسته به من است و مابقی پروسه توسط شرکت پخش طی می‌شود. این آلبوم شامل سیزده قطعه است که تمامی قطعات از ساخته‌های خودم است و هومن نامداری و سعید شمس به عنوان تنظیم کننده با ما همکاری کرده‌اند.

اشوان در ارتباط با جزئیات نخستین آلبوم رسمی خود نیز تشریح کرد: این آلبوم  توسط شرکت «آوای دوران» و به تهیه‌کنندگی رسول ترابی تمامی مجوزهای لازم را کسب کرده و با همان نام «بهت مریضم» روانه بازار می‌شود.

گفتنی است، نخستین کنسرت اشوان بیست و هفت شهریور سال گذشته و درحالی برگزار شد که این خواننده بدون انتشار آلبوم توانست در کمتر از بیست و چهار ساعت، بلیت‌های کنسرتش را به فروش برساند. اشوان همچنین پس از آن نیز کنسرت‌های متعددی در تهران و شهرستان‌ها برگزار کرد و در جشنوراه موسیقی فجر نیز بلیت‌های کنسرتش در همان روزهای ابتدایی به اتمام رسید.

دیدگاه شما

ترند روز

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت