تیتراژ پخش نشده ماه عسل کپی است؟!

هاتف حسینی

رسانه نوا – مهدی یراحی خواننده آلبوم «امپراطور» سرانجام پس از کش و قوس های فراوان، قطعه ای که پیش از این بنا بود تیتراژ پایانی برنامه «ماه عسل» باشد را به صورت اینترنتی منتشر کرد.

او که در این قطعه از ترانه روزبه بمانی و ملودی احسان نی زن بهره برده، فضایی مشابه تیتراژهای پیشین خود در ماه عسل را رقم زده است. یراحی که پیش از این نیز تجربه های موفقی در اجرای تیتراژهای ماه عسل داشته، بدون هیچ توضیحی «نگو نگفتی» را تقدیم طرفداران و مخاطبان خود کرده است. او بدون اشاره به حواشی پیش آمده پیرامون این قطعه، تنها از صبوری و رفتار اخلاق مدارانه مخاطبانش تشکر کرد. البته قطعه «نگو نگفتی» قبل و بعد از انتشار حواشی بسیاری را پدید آورد:

یک) «نگو نگفتی» که برای پخش به عنوان تیتراژ پایانی برنامه ماه عسل به شورای موسیقی صدا و سیما ارسال شده بود، در کمال تعجب از سوی این شورا مجوز پخش نگرفت. در ابتدا پیش بینی می شد پس از گذشت چند برنامه این قطعه نیز مجوز پخش بگیرد ولی این اتفاق برای یراحی و احسان علیخانی رخ نداد تا «نگو نگفتی» سرانجام در فضای مجازی منتشر شود.

دو) پس از انتشار این قطعه حاشیه ای دیگر پیش آمد. ملودی کاملاً آشنای قسمت ترجیع بند «نگو نگفتی» مخاطبان را به فکر فرو برد و تنها پس از چند ساعت مقایسه آن با قطعات مشابه آغاز شد که در این بین قطعه «من» از محسن یگانه که حدود دو سال قبل منتشر شده، بیشترین شباهت را به آن دارد. میکس این دو قطعه به همراه تصاویری در شبکه های مجازی دست به دست می شود که هنوز هیچ یک از این دو هنرمند نسبت آن واکنشی نشان نداده اند.

رسا نوا قضاوت در رابطه با این شباهت را بر عهده مخاطبان گذاشته و در ادامه قطعات مذکور را برای بررسی بیشتر در دسترس مخاطبان قرار می دهد.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت