واکنش احسان خواجه‌امیری به گزارش انتقادی ۲۰:۳۰ از کنسرت‌های پاپ

احسان خواجه امیری
سام بورنگ

رسانه نوا – شب گذشته مجله خبری ۲۰:۳۰ با انتشار گزارش انتقادی نسبت به کنسرت‌های موسیقی در کشور، باعث واکنش بسیاری از هنرمندان شد.


به گزارش رسانه نوا، شنبه ۱۱ شهریور ماه ۱۳۹۶ بخش خبری ۲۰:۳۰ که عموماً رویکردی انتقادی نسبت به جریان‌های غیر وابسته به فضای سیاسی دارد، در اقدامی عجیب و انتقاد برانگیز فضای فعلی موسیقی پاپ را سخیف دانست و با پخش قسمت‌هایی از کنسرت‌های امید حاجیلی و حامد همایون به فضای شاد این اجراها حمله کرد.

در ادامه بسیاری از هنرمندان نسبت به این گزارش واکنش نشان دادند که از جمله آن‌ها می‌توان به احسان خواجه امیری اشاره کرد. خواجه امیری با انتشار متنی با عنوان «چند خط دلنوشه» گفت: اگر این هیجان‌های جوان‌ها تخلیه نشود چه اتفاقی میوفتد اگر انسان عاشق نشود چه موجود خطرناکی می‌شود؟

احسان خواجه امیری در صفحه شخصی خود گفت: من توی این فیلم ها که از مردم من گرفتین هیچ رفتار به دور از عقلانیتی ندیدم که کسی بخواد بروز بده فقط شاهد خوشحالی و هیجان خوبی بودم که سر کوب همین احساس ها میشه عقده که مثالها شو به تعداد زیاد در فضای مجازی شاهدیم و همه خوب میدونن که به چه راهی داریم میریم من از شما رسانه ملی عزیز خواهشمندم اگر کار کارشناسی میکنی کارشناس دعوت میکنی که بگه این ها فساد هست لطفا یه دکتر خوب هم دعوت کن بگه اگر این هیجان های جوانها تخلیه نشود چه اتفاقی میوفتد اگر انسان عاشق نشود چه موجود خطرناکی میشود ما اگه دلمون نمیخواد خوشحال باشیم حداقل بتونیم شادی همسایه مونو و ببینیم نزنیم شیشه خونه شو بشکنیم.

دیدگاه شما

1 دیدگاه
پاسخ دادن

یعنی ما کهاز موسیقی پاپ بدمون میاد عقده ای شدیم؟؟؟؟؟!!!!!!!!

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت