ماکان: تصمیم ندارم آلبوم دیگری منتشر کنم

سام شرف زاده

رسانه نوا – ماکان خواننده موسیقی پاپ به تازگی قطعه جدید خود با نام «بی هوا» را منتشر کرده است که اولین تک آهنگ وی پس از انتشار آلبومش که «هوای خنک» نام دارد به حساب می‌آید.

ماکان در این قطعه با کیانا ناطقی به عنوان ترانه سرا و بهتاش زرین به عنوان تنظیم کننده همکاری کرده است. هومن نامداری نوازنده ساکسیفون نیز در تیم تولید قطعه « بی هوا » حضور دارد و لازم به ذکر است، میکس و مسترینگ این اثر توسط رضا پوررضوی انجام شده و ملودی این اثر نیز ساخته ماکان است.

وی در خصوص فضای این قطعه گفت: «من همیشه به فضای موسیقایی این‌چنینی علاقه داشتم. چنین فضایی به یک ترانه مثبت نیاز دارد تا هر قست از اثر، مکمل قسمت‌های دیگر باشد. سعی کردم با کار در کنار بهتاش زرین و کیانا ناطقی قطعه قابل دفاعی تولید کنم.»

ماکان در خصوص برنامه های آینده‌اش به رسانه نوا گفت:« از روز انتشار اولین آلبومم تا امروز که با شما صحبت می‌کنم، به دنبال نظر مخاطبین و اطرافیانم بودم. شاید یک آلبوم و چند تک آهنگ ظرفیت آن را نداشته باشد که خواننده ای نسبت به نظر دیگران نسبت به آن ها برای آینده ای طولانی مدت برنامه ریزی کند اما تا حدودی توانسته ام خط فکری مخاطب را پیدا کنم. فعلا تصمیم ندارم آلبوم دیگری منتشر کنم اما روند تولید و انتشار تک آهنگ های من ادامه خواهد داشت.»

آلبوم «هوای خنک» خرداد ماه با همکاری «بابک زرین»، «حامد وهابی» به عنوان آهنگساز، «مهران خلیلی»، «بابک زرین»، «راشا تقی پور»، «شهاب اکبری»، «رضا تاجبخش» و «فربد یزدانفر» به عنوان تنظیم کننده و «حمیدرضا صمدی»، «یغما گلرویی»، «مریم دلشاد»، «یاسین احمدی» و «آرش نوبری» به عنوان ترانه سرا منتشر شد. همچنین مهران خلیلی، فیروز ویسانلو، رضا تاجبخش، بهنام ابطحی، بابک ریاحی پور، کریم قربانی، میثم مروستی، علی جعفری پویان، امید حجت، آرین قیطاسی، رامین ضیایی و مسعود همایونی نیز به عنوان نوازنده با ماکان در این آلبوم همکاری کرده‌اند.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

ناصر چشم آذر

محل برگزاری: مرکز همایش های برج میلاد

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

رضا صادقی

محل برگزاری:

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: مرکز همایش های برج میلاد

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

ماکان بند

محل برگزاری: سالن میلاد نمایشگاه بین المللی