«کیمیا» با صدای مهدی جزینی منتشر شد

مهدی جزینی
سام بورنگ

رسانه نوا – آلبوم موسیقی «کیمیا» با صدای مهدی جزینی در بازار موسیقی سراسر کشور منتشر شد.

به گزارش رسانه نوا، این خواننده موسیقی پاپ پس از سال‌ها دوری از کشور با خواندن تیتراژ ابتدا و انتهای برنامه «رد پای تو» که از ماه‌ها پیش از شبکه دو سیما پخش می‌شد؛ به عرصه موسیقی مجاز کشور وارد شد.

مهدی جزینی هدفش از انتشار آلبوم «کیمیا» را در واقع تلاشی برای به تصویر کشیدن موسیقی گمشده دهه شصت که به خاطر آسیب های ناشی از جنگ کمرنگ شده بود، عنوان کرد.

وی درباره این آلبوم ادامه داد: امید است با انتشار «کیمیا» برای نوجوانانی که دوست دارند دستی بر پیشرفت موسیقی این مرز و بوم داشته باشند؛ راه هموارتری برای درک موسیقی همه دهه های گذشته ایجاد گردد و تصمیم بهتری برای انتخاب شعر و نوع موسیقی انتخابی شان اتخاذ شود به گونه ای که ماندگاری اثر بار دیگر در تاریخ فرهنگی کشور عزیزمان باب شود و اصالت دنباله دار فرهنگ هزاران ساله ایران بزرگ با نگرش طولی دقیق بر موسیقی دهه های قبل، حفظ شود.

شایان ذکر است، این آلبوم به همت شرکت نت هشتم و در ۱۲ قطعه منتشر شد که هفت قطعه آن با کلام و پنج قطعه به صورت بی‌کلام قرار داده شده است.
گفتنی است؛ مهدی جزینی، بهزاد پورآزادی و محمد بکرانی ترانه‌های این آلبوم را سروده‌اند و ملودی‌ و تنظیم قطعات آلبوم توسط مهدی جزینی‌‌‌، کاوه پور کهنوجی و زهرا تنوری ساخته شده؛ همچنین ضبط کلیه قطعات آلبوم در استدیو ارمغان پدیده انجام شده است.

دیدگاه شما

ترند روز

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت