پویا نیکپور، مهردادنصرتی، سیامک عباسی و حسین غیاثی داوران هزارصدا شدند

سام بورنگ

رسانه نوا – فینال بخش پاپ هزارصدا روز پنج‌شنبه ۲۱ اردی‌بهشت ماه، با داوری پویا نیکپور، سیامک عباسی، مهرداد نصرتی و حسین غیاثی برگزار می‌شود تا بهترین خواننده سال ۱۳۹۵ این برنامه معرفی شود.

در این برنامه که مطابق با همه برنامه‌های سال گذشته و سال جدید هزارصدا در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود، هفت خواننده‌ای که در برنامه‌های پاپ برگزارشده در سال ۹۵ برگزیده شدند، روبروی تماشاگران حاضر در سالن و هیات داوران آثار خود را اجرا می‌کنند، آثارشان نقد می شود و در پایان برنده برنده‌ها معرفی می‌شود.

پویا نیکپور و مهرداد نصرتی پیش از این و در سال‌های گذشته، در چند برنامه به عنوان کارشناس حضور داشتند، اما سیامک عباسی و حسین غیاثی برای اولین بار در این برنامه به عنوان کارشناس حاضر می‌شوند. نیکپور در یکی از برنامه های مقدماتی سال ۱۳۹۲ و در فینال همان سال که در سالن اصلی حوزه هنری برگزار شده بود به عنوان کارشناس حضور داشت و نصرتی، علاوه بر حضور به عنوان کارشناس در چند برنامه، در برنامه قبلی هزارصدا که ۱۷ فروردین امسال و برای بزرگداشت دکتر افشین یداللهی و به شکل غیررقابتی برگزار شد، هم به عنوان کارشناس حضور داشت و هم گیتار زد و ترانه‌ای از دکتر یداللهی و سلام آخر اهورا ایمان را اجرا کرد. پیش از این قرار بود سیروان خسروی هم یکی از داوران فینال هزارصدا باشد اما به علت بروز مشکلی نتوانست در این برنامه حضور پیدا کند.

هفت خواننده شرکت‌کننده در برنامه فینال، کسرا احدیان، رضا احمدی، علی بنیادی، مصطفی پاریزی، سینا درخشنده، امیدطهماسبی و محمدرضا قاسمی‌ هستند. در هزارصدا، برخلاف اغلب برنامه‌های مسابقه‌محور خوانندگی و موسیقی، خوانندگان آثاری متعلق به خودشان را می‌خوانند و بنابر این، علاوه بر خوانندگی، ترانه، آهنگسازی و همه موارد مربوط به یک آهنگ و خواننده آن مورد بررسی قرار می‌گیرد.

در این برنامه همچنین خواننده و ترانه‌سرای نام‌آشنا، اهورا ایمان هم به عنوان خواننده مهمان حضور دارد و قطعاتی را تقدیم علاقمندان موسیقی خواهد کرد.

هزارصدا برنامه‌ای برای معرفی استعدادها و چهره‌های جوان و تازه‌نفس موسیقی‌ست که از سال ۱۳۹۲ آغاز به کار کرده و مدیر و مجری آن، آرش نصیری است.

این برنامه هر ماه دوبار، یک بار برای موسیقی پاپ و یا نوبت برای موسیقی کلاسیک ایرانی برگزار می‌شود و بنابر اعلام نصیری، در سال جدید برنامه‌های کلاسیک آن ساعت ۱۸ اولین چهارشنبه هر ماه و برنامه پاپ آن ساعت ۱۵ سومین پنج شنبه هر ماه برگزار می‌شود.

فینال هزارصدا ساعت ۱۵ پنج شنبه بیست و یکم آغاز می‌شود.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

ناصر چشم آذر

محل برگزاری: مرکز همایش های برج میلاد

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

رضا صادقی

محل برگزاری:

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: مرکز همایش های برج میلاد

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

ماکان بند

محل برگزاری: سالن میلاد نمایشگاه بین المللی