برای انتقال خواننده پاپ به آلمان ۳۰۰ میلیون تومان نیاز است!

سام بورنگ

رسانه نوا – غلامرضا صنعتگر که مدتی است بار دیگر در بیمارستان بستری شده، این روزها شرایط مناسبی را به ویژه از نظر مالی پشت سر نمی‌گذارد.

به گزارش رسانه نوا، غلامرضا صنعتگر که چندی پیش بار دیگر در بیمارستان بستری شد، همچنان در بخش مراقبت‌های ویژه به سر می‌برد. مرحله اول شیمی درمانی این خواننده پشت سر گذاشته شده و قرار بود مرحله دوم بعد از ماه صفر انجام شود اما به دلیل وضعیت بدى که او دارد هیچ چیز مشخص نیست.

اما این روزها بحث مالی درمان این هنرمند نیز مطرح شده و به نظر می‌رسد وی باید برای ادامه درمان عازم آلمان شود. مهدی یغمایی با انتشار متنی به شرح این موضوع پرداخت و نوشت:
غلامرضا صنعتگر نیاز به کمک داره، دوستان و هنرمندان گرامى تا اونجایى که من شنیدم براى فرستادن ایشون به آلمان ٣٠٠ میلیون پول احتیاج هست، اگر مسئولین مربوط به هر سبب نتونستند این کار رو انجام بدند، جمع آورى این مبلغ و فرستادن غلامرضا به آلمان با درخواست ما از مردم مهربانمون خیلى راحت انجام خواهد شد به یارى ایزد یکتا.

دیدگاه شما

1 دیدگاه
پاسخ دادن

آقای یغمایی با اینکه بیماری آقای صنعتگر ناراحت کننده هست ولی انسان های شریف و گمنام دیگری هم وجود دارند که نیاز به این مبالغ دارند، چرا فقط باید برای آقای صنعتگر که حالا چندبار در تلویزیون دیده شده ، جمع شود. ماشالله این همه هنرمند در ایران وجود دارد و وضعشان خوب هست چرا از مردمِ عادی طلب کمک دارید.

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت