سیروان خسروی: در شرایط فعلی برگزاری کنسرت رایگان هم بیهوده است!

هاتف حسینی

رسانه نوا – سیروان خسروی با انتشار پستی در اینستاگرام بار دیگر به شرایط اقتصادی فعلی ایران اعتراض کرد.

به گزارش رسانه نوا؛ سیروان خسروی که چندی پیش در اعتراض به شرایط بد اقتصادی تور کنسرت‌های تابستانی خود را لغو کرد، حال ایده برگزاری کنسرت رایگان خیابانی را نیز به چالش کشید. 

هفته گذشته همایون شجریان اعلام آمادگی کرد تا در صورت فراهم شدن شرایط، کنسرتی رایگان در سطح شهر برگزار کند و پس از آن نیز سیروان خسروی به عنوان اولین خواننده معترض به شرایط اقتصادی از ایده کنسرت رایگان حمایت کرد.

چند روز پس از این پیشنهادات شرایط اجتماعی وخیم‌تر شد و با ورود اعتراضات مردمی به سطح شهر، سیروان برگزاری کنسرت رایگان را نیز علاج درد ندانست. او در صفحه شخصی خود نوشت: «دو ماه پیش تور کنسرتهاى تابستونى خودمو لغو کردم ، با این دیدگاه که توى اون شرایط بد اقتصادى، پدرى به دلیل نداشتن قدرت خرید بلیت شرمنده خانواده ش نشه. با همین دیدگاه سه روز پیش براى برگزارى کنسرت رایگان خیابونى اعلام آمادگى کردم که حضور در کنسرت هزینه اى رو به خانواده ها تحمیل نکنه.
اما الان شرایط به شکلیه که کنسرت گذاشتن من و حتى کل خوانندگان جهان ، اختصاص بخشى از درآمد کنسرتها به امور خیریه ، خرید آب معدنى براى ابادان و خرمشهر ، فرستادن کانکس و پتو و دارو به کرمانشاه و غیره و غیره ،تنها حکم یک قرص مسکن رو داره براى کسى که داره با سرطان دست و پنجه نرم میکنه، و حتى شاید نوعى نشون دادن بى تفاوتى نسبت به این درد و رنجه.
به همین دلیل برگزارى کنسرت (حتى رایگان) رو در حال حاضر کارى عبث و بیهوده میبینم.»

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت