حکم ارتداد برای امیر تتلو هم صادر می‌شود؟!

ارتداد امیر تتلو

رسانه نوا – امیر تتلو خواننده پر حاشیه که مدتی است ایران را ترک کرده، بار دیگر حاشیه ساز شد.

به گزارش رسانه نوا؛ امیر تتلو که برای اجرای کنسرت به کشور ترکیه سفر کرده بود، پس از لغو کنسرت و بسته شدن راه‌های بازگشت به ایران باز هم حاشیه ساز شد. او این بار بر خلاف رویه یک سال اخیرش، مقدسات مسلمانان را به باد فحاشی گرفت و با انتشار پستی در اینستاگرام با الفاظی رکیک نسبت به محرم و واقعه عاشورا واکنشی غیر اخلاقی نشان داد.

امیرحسین مقصودلو ملقب به امیر تتلو در جریان انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۶ در جبهه موافقان ابراهیم رئیسی قرار گرفت و پس از آن نیز بسیاری دیگر از مسئولان به اشتباه از او و اقدامات افراطی‌اش حمایت کردند. امیر تتلو اواخر مرداد به کشور ترکیه سفر کرد و برای ۸ شهریور نیز کنسرتی ۲۰ هزار نفری تدارک دید ولی فروش تنها ۳۰۰ بلیت باعث شد آن برنامه نیز توسط تهیه کننده لغو شود.

حال پیش بینی می‌شود پس از این اتفاق او نیز همانند شاهین نجفی باید در انتظار حکم ارتداد از سوی مراجع تقلید باشد، حکمی که می‌تواند رویای کنسرت در ایران را برای این خواننده جوان به آرزوی محقق نشدنی بدل کند.

دیدگاه شما

5 دیدگاه
پاسخ دادن

بنظرم اصلا منصفانه نبود تتلو رو با شاهین نجفی فردی که سواد موسیقی اش اینقدر بالاست مقایسه کنید واقعا کارتون نشانه عدم سواد به موسیقی رو نشون میده دوست عزیزم یه مقدار درمورد مطالبی که مینویسید مطالعه بفرمایید . مطالبتون خیلی مبتدی و ناشی از سواد رو نشون میده امیدوارم انتقاد پذیر باشید .

پاسخ دادن

حدود ۱۲ ساعت گذشت چرا نظرم رو تایید نمیکنید ؟؟؟؟

پاسخ دادن

باید واسه این حکم بی مغز و رد صادر کنن تا مرتد،احمق کله پوکُ،یعنی من واسه کسایی که شخصیتشو دوست دارن متاسفم،البته بازیای سیاسی که راه انداخته یه بازی چیپ و نچسبه از رئیسی حمایت کرد و همون کسایی که طرفداران احمدی نژادو میکوبیدن و از کار بیکار میکردن این کله پوکم اذیت کردن که بره و این کارارو کنه واسه کنسرت گذاشتن اشتباه از آقای رئیسی بود که یه همچین نادانیُ قبول کردن که باهاش مستقیم گفتگو کنن اولین که در سطح و اندازه ی ی رئیس جمهور نیست که بخواد با ی رپر زیر زمینی دیدار کنه این یکی از اشتباهات بزرگ آقای رئیسی بود و الان این کارو میکنه که آقای رئیسی واکنش نشون بده و بیاد توی چشم ها و نگاه ضدانقلاب هم با خودش همراه کنه چیز طبیعیه تقریبا همه میدونن این واسه جلب توجه هرز چند گاهی این کارارو میکنه…

پاسخ دادن

خاک تو سر تتلو بی خانواده
به نظر من باید اون حیوون رو ببندن تو میدون شهر مردم برن روش تف کنن بی‌غیرت بی خانواده بی رگ

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت