نخستین آلبوم «رام» به صورت آنلاین رونمایی می‌شود

رسانه نوا – نخستین آلبوم موسیقی رسمی «رام» با عنوان «تا هزار و نمی‌دونم چند»، مطابق با وعده قبلی و پس از مدت‌ها انتظار مخاطبان، روز شنبه ۱۶ اردیبهشت‌ماه بصورت آنلاین رونمایی می‌شود.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته، این آلبوم به شیوه‌ای متفاوت رونمایی و پخش می‌شود؛ آلبوم «تا هزار و نمی‌دونم چند»، پیش از انتشار و پخش فیزیکی، نخست به صورت آنلاین قابل خریداری است و پس از آن در سایر فروشگاه‌های فیزیکی عرضه می‌شود. رام با اشاره به گسترش فرهنگ دیجتال می‌گوید: «این روزها موسیقی و فیلم در ایران نیز مانند سایر کشورها، هر چه بیشتر از طریق مجازی و آنلاین توزیع و پخش می‌‌شود که ضمن حفاظت از محیط زیست، برای مردم هم نتایج ارزشمندی را رقم می‌زند. زیرا به شکل ارزان‌تر، راحت‌تر و هم‌زمان در تمام نقاط دنیا قابل دسترسی باشد. ما هم تصمیم گرفته‌ایم مثل همراهانمان که در این رویکرد پیشتاز هستند، در ترویج این فرهنگ سهمی داشته باشیم.»

این آلبوم که در سبک پاپ/راک تهیه شده، پس از سه سال حضور دوباره رام در ایران، تازه‌ترین تجربه موسیقی او محسوب می‌شود که بیش از یازده سال در صحنه هنر ایران، حضوری فعال دارد. آلبوم «تا هزار و نمی‌دونم چند» که توسط نشر «نوفه» منتشر می‌شود، شامل ۸ قطعه که پیش از این قطعه «فراموشی» به صورت تک قطعه از آن منتشر شده است. امروز نیز قطعه «سقوط» از این آلبوم به عنوان هدیه رام به هوادارانش منتشر شده که از اینجا قابل شنیدن است. رام در مورد این قطعه می‌گوید: «سقوط هم مثل عمده آهنگ‌های آلبوم، برگرفته از تجربیات و حس وحالی است که در این سه سال داشته‌ام؛ روایتی شخصی از حال و هوای خودم و هم‌نسلانم. در ضمن فکر می‌کنم نماینده خوبی هم برای معرفی فضای این آلبوم‌ باشد.»

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت