کنسرت «آغاز یک خیال» هومن موسوى برگزار می‌شود

سام بورنگ

رسانه نوا – گروه موسیقی زاوُش به آهنگسازى و خوانندگى هومن موسوی ۲۳ اسفند کنسرت «آغاز یک خیال» را در برج آزادی روی صحنه می‌برد.

به گزارش رسانه نوا، هومن موسوى که در سال ۱۳۸۶ گروه «زاوُش» را تشکیل داده است تا پیش از این اجراهای متعددی بر اساس موسیقی کلاسیک ایرانی و تلفیقی برگزار کرده و در سال های اخیر نیز با اضافه کردن موسیقی راک به کارنامه ى کارى خود، دست به خلق تجربه های جدیدی زده است.

هومن موسوى با هدف شنیده شدن موسیقی که بر پایه توجه ویژه به ادبیات فارسی و هدفمندى موسیقى خلق می شود، فعالیت خود را آغاز کرد.

انگیزه ى تولید و اجراى این آثار، دورى از موسیقى صرفاً مصرفى و بیان احساسات خالق اثر با حفظ زیبایى ها و لطافت هاى کلام فارسى است تا مخاطب بتواند همزمان با لذت بردن از موسیقی و همراهى با آن، تاثیرى هر چند اندک را برداشت کند.

در این کنسرت قرار است ۱۱ قطعه از آلبوم های منتشر شده هومن موسوی با عنوان «پرواز با …» و «آغاز یک خیال» و همچنین تک آهنگهاى “وداع” و “عشق یعنی” که به تازگى منتشر شده اند اجرا شوند.

على درخشان (درامز)، احسان یوسف بیک (کیبورد)، محمد محمدلو (گیتار باس)، بهنام شکرالهى (گیتار الکتریک)، امیر محمدى (ساکسیفون و کلارینت) و منیره صفرى ( تهیه کننده و مدیر برنامه )  هومن موسوی را همراهی خواهند کرد؛ تنظیم تمامی قطعات برای اجرای صحنه ای را هومن موسوی بر عهده دارد. 

در این قطعات از اشعار حافظ، فریدون مشیری، فروغ فرخزاد، مهدی اخوان ثالث، مسعود سعد سلمان، خیام، هومن موسوی و رها شایان استفاده شده است.

کنسرت گروه موسیقی زاوُش به سرپرستی هومن موسوی با عنوان آغاز یک خیال شامگاه چهارشنبه ۲۳ اسفند در برج آزادی برگزار می‌شود.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت