«منشور» کاوه یغمایی ۱۲ مرداد منتشر می‌شود

سام بورنگ

رسانه نوا – آلبوم «منشور» سومین اثر رسمی «کاوه یغمایی» که پس از گذشت ۹ سال از انتشار دومین آلبوم رسمی این خواننده، سرانجام چندی پیش مجوز انتشار دریافت کرد، ۱۲ مرداد ماه منتشر خواهد شد.

در این آلبوم که ساخت آن چندین سال زمان برده، آهنگسازی همه قطعات را کاوه یغمایی انجام داده و همچنین ضبط قطعات در کشور «کانادا» با همکاری اعضای گروه مشهور «نیکل بک» انجام شده است، گفتنی است اشعار این آلبوم نیز از سروده‌های «روزبه بمانی»، «حسین غیاثی»، «میثم یوسفی» و «نیلوفر فرزندشاد» انتخاب شده است.

«منشور» شامل ۹ قطعه در سبک راک و پاپ راک است و «کاوه یغمایی» با آوای گرم خود و نوای دلنشین گیتارش در تمام قطعات به هنرمندی پرداخته است، در بخش خوانندگی «دیوید استیل»، «ساتگین یغمایی» و «نیلوفر فرزندشاد» به عنوان همخوان با «کاوه یغمایی» همکاری کرده‌اند. شایان ذکر است؛ «دنیل ادیر» نوازنده درامز، «دیوید اسپایدل» نوازنده گیتار باس و «برایان پولسن» نوازنده گیتار الکتریک نیز در این آلبوم با کاوه یغمایی همکاری داشته‌اند. «کاوه یغمایی» هم خود به جز خوانندگی، نواختن گیتار الکتریک، گیتار آکوستیک و کیبورد را نیز برعهده داشته است.

گفتنی است این آلبوم به همت رویال هنر پارس و توسط پخش دنیای هنر منتشر خواهد شد.

دیدگاه شما

ترند روز

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت