کنسرت «راک د پن» به شیراز رسید

سام بورنگ

رسانه نوا – اشکان خطیبی و گروهش برای اولین بار پروژه «راک د پن» را در شهر شیراز و در قالب جشنواره موسیقی نوای فجر شیراز روی صحنه خواهند برد.

پرفورمنس تجسمى-موسیقایى«راک د پن» که با اجراى آثارى از گروه هایى چون پینک فلوید،بیتلز،رولینگ استونز و … به بررسى تاثیر موسیقى راک بر طراحى مى پردازد از برنامه «شب شنبه ها» آغاز و با استقبال گسترده مخاطبان راک رو به رو شد. به طوری که سه بار تمدید و هر سه بار در کمترین زمان ممکن تمام بلیت هایش به پایان رسید.

«راک د پن» پس از موفقیت‌هایش در ۴ اجرای تهران به جشنواره موسیقی فجر راه یافت و این اجرا نیز تمام بلیت هایش به پایان رسید.

طبق صحبت‌های اشکان خطیبی قرار است این پروژه در دیگر شهر های ایران نیز اجرا شود و در اولین تجربه، ۲۶ دی ماه ساعت ۲۱ در سالن احسان شهر شیراز به روی صحنه می‌رود.

اشکان آبرون (کیبورد)، نیما رمضان (گیتار الکتریک)، آرش سعیدی (گیتار بیس)، سروش عدل (گیتار الکتریک و آکوستیک) و بردیا امیری (درامز) اعضای گروه برای این اجرا هستند که در کنار اشکان خطیبی (خواننده) به اجرای برنامه می‌پردازند و سهیل دانش اشراقى نیز به عنوان تصویرگر در طول برنامه طراحى و ایده‌پردازى خواهد کرد.

دیدگاه شما

ترند روز

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت