درخشش «ستاره قطبی» در تالار وحدت

پارسا عمادی

رسانه نوا – گروه پلاریس یا ستاره قطبی بعد از چندین سال اجرای موفق برای بانوان، این بار سوم و چهارم شهریور ماه در تالار وحدت به روی صحنه خواهد رفت. این گروه که به سرپرستی بهار ایلچی فعالیت خود را آغاز نموده تا کنون تغییراتی داشته است و این بار با گروه جدید تر و جوان تر به روی استیج می‌رود.

پلاریس که ۲۱ و ۲۲ مرداد ماه نیز در فرهنگسرای نیاوران اجرا داشت، توانست تمام بلیت های خود را به فروش برساند و ۳ سانس اجرا موفق برای بانوان داشته باشد. این گروه موسیقی پاپ، به پنج زبان، برنامه اجرا می کند. از موسیقی فولک ایران تا اجرای قطعات برتر جهان توسط خوانندگان این گروه خوانده می شود. مهشید مولایی خواننده زبان هندی ، شقایق طهماسبی خواننده  زبان فارسی ، پریسا دلفانی  خواننده  فارسی و آذزی ، کیانا کرمانیان  خواننده انگلیسی و فرانسه ، ماری روت باتوآ خواننده  انگلیسی و فرانسه، ۵ خواننده این گروه هستند.

نوازندگان ستاره قطبی، دختران تحصیل کرده و جوان موسیقی هستند که اغلب از هنرجویان هنرستان موسیقی می باشند.  سحر دزواریی نوازنده درامز، سپیده ایلچی نوازنده گیتار باس، مهرناز دبیرزاده  نوازنده پرکاشن ، آرمیتا فهیمی  نوازنده گیتار الکتریک، پرنا کوه گیوی  نوازنده گیتار اسپانیش، آوا منبری  نوازنده کیبورد، پگاه ابراهیم  نوازنده ویلن،  سارا پارسائی  نوازنده فلوت، ثمیلا تحولداری نوازنده ساکسوفون، شانیا شهریاری  نوازنده ترمپت به سرپرستی بهار ایلچی نوازنده پیانو اعضای گروه پلاریس هستند.

پوریا پیرزاده وظیفه تنظیم قطعات این کنسرت را بر عهده دارد و علی افشار تهیه کننده این کنسرت می باشد. از نکات قابل توجه این کنسرت، اهدا عواید اجرا ۴ شهریور ماه به انجمن صرع ایران است.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت