آلبوم موسیقی آیینی «شال سبز» رونمایی می‌شود

شال سبز
پارسا عمادی

رسانه نوا – آلبوم موسیقی آیینی «شال سبز» به خوانندگی «محمد خوارزمی» رونمایی می‌شود.

به گزارش رسانه نوا به نقل از روابط عمومی مراکز فرهنگی‌هنری منطقه ۱۱، به مناسبت زادروز هفتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، آلبوم موسیقی آیینی «شال سبز» به خوانندگی «محمد خوارزمی» در روزیکشنبه ۱۱ شهریور ماه رونمایی می‌شود.

در این برنامه که با مشارکت موسسه آوای ماندگار برگزار می‌شود آلبوم یادشده در ۹ قطعه موسیقایی با موضوعات متنوعی از قبیل مناجات با خدا، امام حسن مجتبی (ع)و صلح ایشان، حماسه عاشورا و اربعین، امام زمان (عج) و… با خوانندگی محمد خوارزمی و با حضور جمعی از شعرا و چهره‌های ادبی از جمله محمدجواد الهی پور، شهرام زندی و اسماعیل شبرنگ رونمایی می‌شود.

محمد خوارزمی از سال ۷۹ به کلاسهای مداحی راه پیدا کرد و در کنار مداحانی چون حاج حسن خلج،سید مجتبی بنی فاطمه ،و… به مداحی پرداخت. ایشان از سال ۹۳ فعالیت رسمی خود را در عرصه موسیقی آیینی آغاز کرد و آثاری چند از وی از رسانه ملی پخش شد که مورد استقبال عموم مردم قرار گرفت.

علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در برنامه در زمان یاد شده از ساعت ۱۸ به آدرس پردیس سینمایی رازی واقع در خیابان هلال احمر مراجعه و یا برای کسب اطلاعات با تلفن ۵۵۴۲۳۳۵۳ تماس حاصل کنند.

دیدگاه شما

ترند روز

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت