تیتراژ پایانی همگناه با صدای علیرضا قربانی منتشر شد/ همکاری دوباره با علیرضا افکاری

سام بورنگ

رسانه نوا – دومین اثر «علیرضا قربانی» و «علیرضا افکاری» منتشر شد.

به گزارش رسانه نوا، جدیدترین آهنگ این دو هنرمند سرشناس به نام «شروع ناگهان» تیتراژ پایانی فصل دوم سریال «همگناه» به کارگردانی «مصطفی کیایی» است. موسیقی شروع ناگهان اثری از علیرضا افکاری و ترانه آن سروده «حسین غیاثی» است. در این اثر مسعود همایونی (گیتار)، زکریا یوسفی (پرکاشن)، علیرضا دریایی (ویولن) و میلاد محمدی (تار) به عنوان نوازنده حضور داشتند. آهنگ شروع ناگهان از سوی موسسه «آوای ماد» منتشر شده است.

اولین همکاری علیرضا قربانی که از خوانندگان سرشناس موسیقی اصیل ایرانی است با علیرضا افکاری که یکی از آهنگسازان با سابقه است اسفندماه در قالب تیتراژ فصل اول سریال همگناه منتشر شد. آن اثر به نام همگناه با ترانه حسین غیاثی با استقبال خوبی از سوی مخاطبان این دو هنرمند و همچنین سایر علاقه‌مندان حوزه موسیقی مواجه شد.

تولید آثار جدید علیرضا قربانی و علیرضا افکاری از چندی پیش آغاز شده و این روزها هم این دو هنرمند مطرح مشغول ساخت آثار جدید هستند. هنوز جزئیات دقیقی از زمان و نحوه انتشار سایر آثار علیرضا قربانی و علیرضا افکاری عنوان نشده اما فضای متفاوت اولین آهنگ از همکاری مشترک این دو هنرمند نسبت به آثار گذشته آنها باعث شد تا در ماه اسفند بازخوردهای گوناگونی درباره این همکاری شکل بگیرد. 

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت