آلبوم «عطاریه» منتشر و رونمایی می‌شود

سام بورنگ

رسانه نوا – آیین رونمایی از آلبوم موسیقی «عطاریه» به آهنگسازی پیام بحیرایی و خوانندگی رامین بحیرایی، شنبه ۲۵ فروردین ساعت ۱۱ صبح در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

به گزارش رسانه نوا، همزمان با بزرگداشت عطار نیشابوری شاعر و عارف بزرگ ایرانی، مراسم رونمایی آلبوم موسیقی «عطاریه» با حضور صاحبان اثر و همچنین اهالی فرهنگ و هنر در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

در این مراسم دکتر محمد بقایی (مدرس دانشگاه و پژوهشگر حوزه ادبیات) پیرامون زندگی و اشعار عطار به همرامی نقد و بررسی آلبوم توسط میرعلیرضا میرعلینقی (محقق، پژوهشگر و مورّخ موسیقی ایرانی) و همچنین سجاد پورقناد (نوازنده تارو سه تار، منتقد و سردبیر سایت موسیقی گفتگوی هارمونیک) به سخنرانی می‌پردازند.

در بخش دیگر این گردهمایی، قطعاتی از آلبوم عطاریه توسط گروه موسیقی هیراب به خوانندگی رامین بحیرایی و آهنگسازی پیام بحیرایی، نوازندگی سیاوش عبدی (تمبک-دف) مسعود نجفی (سنتور)و علی نجفی (نی) اجرا می‌شود.

آلبوم عطاریه در حالی روز شنبه ۲۵ فروردین ماه از ساعت ۱۱ صبح در فرهنگسرای ارسباران رونمایی خواهد شد که این اثر در مایه بیات ترک مرکب شامل سه تصنیف و چند قطعه ضربی و ساز و آواز است و شرکت نغمه پردازان بهنام انتشار این مجموعه موسیقایی را بر عهده دارد.

گفتنی است ورود برای عموم در این آیین رونمایی آزاد است.

دیدگاه شما

ترند روز

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت