احسان غیبی به جمع خوانندگان مجاز پیوست

سام بورنگ

رسانه نوا – احسان غیبی پس از سپری شدن دوران ممنوع الفعالیتی طولانی مدتش، با انتشار اولین تیزر آلبوم جدیدش خبر از حضور قریب الوقوع در بازار موسیقی کشور داد.

وی که هفت سال در انتظار صدور مجوز بوده است گفت: “از اوایل سال ٩۵ پس از صدور مجوز فعالیتم بدون هیچ عجله‌ای اقدام به جمع آوری مجدد آلبوم «خاطره انگیز» کرده‌ام و قصد داشتم بدون هیچگونه فشاری با حوصله و به بهترین شکل قطعات جدیدم را آماده کنم. به همین دلیل برخلاف بسیاری از همکارانم در سکوت کامل خبری آثاری را ساخته و در این آلبوم گنجانده‌ام تا بتوانم دور شدن اجباری ام از سطح اول بازار موسیقی را به سرعت جبران کنم.”

غیبی با انتقاد از برخی همکارانش صحبت‌های خود را اینگونه ادامه داد: “متاسفانه برخی از خواننده‌ها پس از پایان دوران ممنوع الفعالیتی صرفاً به سرعت قصد انتشار آلبوم دارند و به نتیجه‌ی آن فکر نمی‌کنند. بسیارند نمونه‌هایی که می‌توانستند جزو بهترین‌ها باشند ولی امروز از کرده‌ی خود سخت پشیمان هستند. من بهترین‌هایم را در آلبوم جدیدم قرار داده‌ام و طبق برنامه‌ریزی انجام شده بلافاصله پس از انتشار آن، اجرای کنسرت‌هایم نیز از تهران آغاز خواهد شد.”

این آلبوم که تا به حال سه بار بازسازی شده بود، این‌بار مجددا گردآوری شده است و اکثر تنظیم کننده‌های به نام در آن حضور دارند. به نظر می‌رسد احسان غیبی عزم خود را برای بازگشتی چشمگیر به سطح اول بازار موسیقی جذب کرده است . گفتنی است شرکت هنراول پخش این آلبوم را به عهده خواهد داشت.

دیدگاه شما

ترند روز

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت